Новий рік в Ростові на Дону 2016

Найрадісніші і чарівні свята вже не за горами, так що пора починати купувати квитки на різні новорічні заходи, які пройдуть у новий 2016 рік. Батьки можуть здивувати своїх дітей і зайнятися культурною програмою.

Наприклад, сходити в театр чи музей. Адже сто відсотків перед святами дітворі влаштують новорічні вистави, де головними гостями будуть Снігуронька і Дід мороз. Звичайно ж, не обійдеться і без новорічних концертів, фестивалів, шоу і ошатною ялинки. У Ростові теж є традиційні заходи, які ні в чому не поступаються столичним торжества, і можуть навіть приємно здивувати.

Під час святкового тижня, в Ростові буде кілька десятків прикрашених ялинок, на які варто поспішити придбати квитки для себе і своєї сім’ї. Різноманітні новорічні події припадуть до душі і дорослим і дітям та гостям міста.

У батьків є можливість вибрати саму прекрасну і шикарну новорічну ялинку і порадувати своє чадо незабутнім святом. У самих новорічних виставах приймати участь будуть артисти, режисери, танцюристи і хореографи. Професійна команда посмажить подання, яке надовго залишиться у вас в пам’яті, адже в них використовують найсучасніші технології.

З кожним роком новорічні ялинки в Ростові стають все більш масштабними і цікавими, порівняно з іншими роками. А це означає, що гості та мешканці отримають нові бурхливі емоції, які допоможуть зберегти новорічний настрій до самого бою курантів. Святкові заходи можна побачити на всіх площах, цирках, районах міста і театрах.

Так само перед Новим роком стартуватиме фестиваль гастрономії та народних ремесел, який називається Святки на Садовій. Пролитися дане торжество аж до січня. Суть його полягає в тому, що гості і жителі Ростова можуть прийти на ярмарок та спробувати безліч різноманітних кухонь. Тут будуть європейські страви, східні, кавказькі і росіяни.

Також дозволяється взяти участь у конкурсах, безкоштовних майстер-класах та вікторинах, де можна отримати хороший подарунок. На території є wi-fi, так що молодь вже точно не буде нудьгувати й завжди зможе передати інформацію своїм друзям в іншому місті. Традицій в Ростові є дуже багато, і ви маєте повне право з ними познайомитися. Варто лише купити квиток в цей чудовий місто з прекрасними і старовинними пам’ятками, і казка відразу ж накриє вас з головою, і ви опинитеся у вихорі танців, їжі та розваг.