Новий рік в Москві 2016 заходи

Новий рік в Москві 2016 заходи

Кожен день Москва манить сотні людей. Вони хочуть там обстроиться і знайти великі можливості, а так само гарний рівень життя. Так само багато охочих хочуть провести свята. А на новий рік 2016 взагалі обіцяє бути аншлаг.

Адже всі чули про новорічній ялинці, шоу програмах, в яких можна побачити Діда мороза і Снігуроньку, а так само різних казкових персонажів. При цьому будуть зірки музики і спорту. Ті, хто любить галасливі компанії, і веселитися, мають прекрасну можливість приїхати в Москву і відчути на собі всю солодкість свята. Вас будуть чекати такі блискучі пропозиції клуби, маскаради, розіграші та бали. Про столицю можна сказати тільки одне – масштабність і масовість.

Якщо ви віддаєте перевагу з’їсти салатик і подивитися телепрограму, то Москва, явно не для вас. Тут треба перейнятися духом мегаполісу, щоб зрозуміти, що вас чекає і до чого бути готовим. Так що вийдіть на вулицю і просто злийте з натовпом, всередині якої є і Снігуроньки і Діди морози та інші персонажі. Адже чим ще займатися гостям столиці на вулицях?

Всі москвичі і гості воліють збиратися на червоній площі. Це найпопулярніше місце. Тут ви побачите відомих співаків, почуєте дзвін, насолодіться салютами і зможете покататися на ковзанці. Росіяни так само можуть танцювати і співати під гармошку, адже це російська традиція. Якщо ви віддаєте перевагу менш гучне і традиційне місце, Уклінна гора – саме для вас. Тут є і ялинка, і панорама з салютом і багато іншого. Загалом, невелика програма для сімейних людей. Так само діти зможуть покататися на упряжці з оленями.

У всіх клубах, площах і ресторанах жителі і туристи зможуть подивитися розважальні програми. Так само всю ніч курсують тролейбуси, водії яких є Діди Морози. Культурна програма теж може важливою – театри, музеї, церкви і зоопарки. Якщо хочете провести це свято на самоті або тільки з найкращим другом, то необхідно заздалегідь замовити баню або сауну. Там вже точно ніхто не буде шуміти.

Іноді, перед Новим роком здається, що настрою немає, і не хочеться нікого бачити. Але як тільки починається вся суєта і вогні поступово загоряються на вулицях, то ви відразу забудете про всі печалі і будете з нетерпінням чекати новорічну казку. Адже що може бути краще, ніж злитися в унісон з натовпом і рахувати секунди до того, коли настане новий 2016 новий рік.