Новий рік в Мінську 2016 ціни недорого

Мінськ – столиця Білорусії. Вона пропонує вам провести незвичайний і чарівний час. Так що якщо ви хочете спробувати щось нове і втомилися від повсякденних розваг, то тоді ласкаво просимо. Дана стаття допоможе вам зорієнтуватися і зрозуміти, як відзначають свято в Мінську. Звичайно ж, є велика площа з ошатною ялинкою. Вранці тут влаштовують концерти для діточок, дарують їм подарунки і водять хороводи.

Для цінителів фільмів і кіно є нічний автокінотеатр. Часто люди ловлять себе на думці про те. Що дана ідея є бездоганною. Адже ніщо не замінить перегляд улюбленого фільму в затишній і теплій машині, де перед вами стоїть величезний екран.

Їсти попкорн і попиваючи колу, ви як ніби занурюєтеся в інший світ і ненадовго йдіть від всіх печалей і сумних думок. У Мінську дане розвага вже встигло набрати популярність. Так що кінотеатр можна відвідати щодня, крім понеділка. Сеанси починаються з 21 до 23. розклад сеансів можна подивитися на сайті в Інтернеті.

Якщо ви віддаєте перевагу далі проводити свою програму не так, як усі, то в Мінську є антикафе під назвою «Будинок Фішера». Чому ж антикафе? Та тому що тут ви безкоштовно отримуєте трав’яний чай, смачні печива, міцну каву і багато іншого. Платити треба тільки за час, проведений в цьому закладі. І повірте, тут є чим зайнятися.

Творці кафе непогано потрудилися, щоб залучити клієнтів. Тут можна пограти в настільні ігри типу Монополія в шашки чи доміно. Так само є варіант пророкувати купу журналів, книг і статей. Всі вони досить цікаві. А для любителів ігор, є x-box.

Він розташований в спеціальній зоні, де вас ніхто не потривожить, і зможете разом з друзями насладить комп’ютерними іграми стільки, скільки захочете. А для маленьких відвідувачів є величезна дошка, на якій можна малювати. Звичайно ж, і дорослі можуть взяти участь.

Любителі активного відпочинку можуть спробувати верхову їзду. Спробуйте себе в ролі наїзника і розслабитеся по-повній. Люди, які більше не хочуть сидіти в кафешках, зазвичай віддають перевагу саме верхову їзду. Адже конячка може позитивно впливати на здоров’я людини, покращує фізичну форму.

Звичайно, є одна умова – не треба падати. Інакше відпочинок перетворитися на катастрофу. Для того щоб спробувати, треба просто знайти потрібну людину, який і проведе вам заняття. Околиць в Мінську вистачає. Ви подивіться на дивовижні пейзажі, проїдете по лісах і горах. Для цього просто виберіть собі коня за рівнем, а все інше зробить для вас майстер.