Новий рік в Маньчжурії 2016

Новий рік в Маньчжурії 2016

Маньчжурія, моно сказати перебувати між Китаєм і Росією. Це невелике містечко викликає багато суперечок між туристами. Одні кажуть, що там погано звертаються з приїжджими, другі навпаки запевняють, що там дуже добре і всі гостинні. Так чи інакше, всі наголошують на один великий плюс – там дуже дешево одягатися. Тому милі дами можуть з легкістю займатися шопінгом і не переживати, що витратять багато грошей.

Російське населення ще здавна завжди хотів відправитися в Маньчжурію. У цьому місті проживає безліч людей і основу цієї діаспори заклали будівельники з китайської східної залізниці дороги. Місто стало одним з перших центрів російської еміграції. Сюди бігли багато полки генерала Семенова разом зі своїми родинами, щоб залишитися в цьому місті і влаштуватися.

У 1990 році Маньчжурія була звичайною китайської селом, де проживало бідне населення в глиняних мазанках з земляними підлогами. На сьогоднішній день, це один з найбільш розвинутих промислових районів Китаю. Маньчжурія стала популярна в сфері туристичного бізнесу та торгівлі. А все тому, що тут є на що подивитися, і самі товари коштують в два рази дешевше, ніж у тій же Росії.

На новий рік тут є свої традиції. Ви завжди можете зняти будиночок чи квартиру, відправитися на головну площу і добре провести час. Є можливість виїхати за місто, для того щоб провести час на природі або покататися по просторах Китаю на лижах або сноубордах.

Головною визначною пам’яткою міста є найбільша матрьошка. Її висота становить 30 метрів. Її навіть занесли в книгу рекордів Гіннеса. На самому об’єкті можна побачити зображення російської, монгольської і китайської дівчини. Всередині матрьошки теж є площу, яка дорівнює 3200 квадратних метрів. Але на площі можна ще побачити інші матрьошки з зображеннями Чайковського, Ісуса і Майкла Джексона. Загалом, місцеві жителі непогано постаралися.

У клубах Маньчжурії можна непогано відвиснути, вночі тут завжди горять вогні і організатори концертів і шоу завжди чекають нових відвідувачів. Клуби не дорогі, їжа і напої дуже хороші. Можна навіть спробувати місцеві страви, які ви більше ніде не зустрінете. Для того, щоб насолодитися красою і неперевершеністю містечка, вам знадобиться близько тижня. Адже Маньчжурія не велика, але дуже затишна. Спробуйте сходити в сауну і лазню, і тоді ви відчуєте різницю між російською лазнею і місцевої.