Новий рік в клубах Москви 2016

Новий рік в клубах Москви 2016

Скоро Новий рік 2016, а то значить, що деякі заклади вже почали придумувати план, як відзначити новий рік в найкращих традиціях і отримати безліч гостей. Адже Москва – місто велике, на кожному кроці, то і справа, що стоїть по два клуби, всі ваблять яскравими вогнями, спокусливими написами і табличками. Але поки не увійдеш в один з них – не дізнаєшся, яка там атмосфера. Іноді можна запитати поради у друзів, які часто ходять по таким закладам і знає в них толк.

Так що ж клуби приготують на новий рік? Всі як один влаштують вечірку. Це може бути костюмований бал, наприклад. Так що всі повинні прийти в костюмах кроликів, мавп, корольов і так далі. У таких закладах зазвичай грає гучна музика, можливо, ставлять невеликі сценки, але на цьому все не обмежується.

Є клуби, в яких виступають знаменитості. Причому це може бути як співак, так і танцюрист, або ж музикант. Варіантів безліч. Так що перед тим як робити вибір, варто переглянути рекламу, погортати сторінки в Інтернеті і вже точно знати, що буде в цьому клубі.

Сто відсотків скрізь очікується дискотека. Іноді на сценах танцюють клоуни. Балерини, піджейки та інші. Це теж додає якусь розкіш. Адже завдяки цим людям з’являється настрій, хочеться рухатися під ритмічні звуки і не думати ні про що погане.

Як тільки проб’є 12, то у всій країні всі дружно будуть загадувати бажання і пити за новий рік мавпи. Шампанське, вино, горілка та інші алкогольні напої потечуть рікою. Так що нудьгувати не буде, ні одна людина. Варто зауважити, що деякі клуби пропонують і дитячу програму, яка проходить вдень або вранці. На це шоу приходить Дід Мороз і Снігуронька. Вони влаштовують конкурси для дівчаток і хлопчиків, дарують їм подарунки, слухають пісеньки і віршики.

Вхід на дитячі виступи зазвичай коштує недорого, приблизно 500 рублів. Часто деякі пропонують навіть вхід вільний, але за умови, що солодкий стіл буде платним. На дорослі вечірки вхід коштує від 3000 рублів. У найдорожчих клубах, ціни можуть перевищувати 10 тис. рублів і так далі.

Заздалегідь варто забронювати столик, бажано за місяць або хоча б за два тижні. Адже людей багато, так що можна і не встигнути. Також треба подивитися на меню і замовити їжу з напоями, щоб воно вже стояло на столі, коли ви прийшли.