Новий рік в Кисловодську 2016

У кожного є можливість відсвяткувати Новий Рік 2016 в Кисловодську, враховуючи, що ціни будуть цілком прийнятними. Один з кращих російських курортів має безліч прекрасних пансіонатів і санаторіїв, де можна пережити захоплюючі снігові пригоди напередодні наступаючого свята.

Новорічний Кисловодськ

Не покидаючи рідної країни, у вас є можливість опинитися на мальовничих північних передгір’ях Великого Кавказу. Вибравши для новорічних канікул Кисловодськ, ви забезпечуєте себе широким вибором серед насичених екскурсійних маршрутів і святкових заходів різного масштабу.

У січні 2016 відпочинок в Кисловодську не втратить своєї актуальності, адже цей чудовий курорт до невпізнання змінюється перед настанням зимового торжества, покриваючись сотнями яскраво сяючих вогнів, випромінюваних святковими ілюмінаціями. Відправитися на прогулянку по місцевій площі означає поринути в атмосферу нестримного веселощів і безперервного розваги.

Новий рік в Кисловодську 2016

В очікуванні напливу туристів, організатори ретельно готують масу розважальних програм, концерти, анімаційні конкурси та яскраві вистави, щоб у всіх присутніх виникло бажання повернутися сюди наступного року. На відміну від подібних заходів в інших містах, не пов’язаних зі сферою туризму, тут збираються тільки професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід організації масових тематичних розваг.

Новий Рік в Кисловодську 2016 — це буря яскравих емоцій, неймовірних шоу з феєрверками і унікальна казкова атмосфера, в якій жоден не залишиться байдужим.

Як провести відпочинок

Вас чекають захоплюючі снігові забави, веселі катання на санях, першокласні міські катки, насичені ярмарки на площах, веселі гонки на снігоходах-лижний спорт.

Любителям гострих відчуттів тут знайдеться маса азартних турів і турпоходів по запаморочливим маршрутами. Сімейні пари отримають можливість створити для своїх діток непідробне відчуття казки і захоплення від зустрічі зі справжнім Дідом Морозом.

Новий рік в Кисловодську 2016

Погода в Кисловодську в січні

На основі багаторічної статистики можна зробити висновок, що новорічна погода Кисловодська в січні 2016 виявиться для багатьох росіян досить м’якою і невластивою для суворої зими. Це відносно тепла, приємна пора, протягом якої температура триматиметься на рівні від +5 до 0 градусів в холодні дні. В періоди з найбільш низькою температурою, показник ртутного стовпчика не опускається нижче -6, що для жителів багатьох північних регіонів здасться вельми лояльною погодою. До того ж великої кількості вітрів тут не очікується, тому зима позначається на самопочутті набагато легше, ніж в суворих кліматичних зонах.

Що за цінами

По ціновій категорія Кисловодськ залишається одним з найбільш лояльних до новорічних курортів, адже багато хто з місцевих готелів і санаторіїв ретельно готуються до новорічного сезону, конкуруючи між собою за найбільш привабливим пропозиціям. Розуміючи, що у святкову пору люди чекають знижок і бажають заощадити кошти для урочистих заходів, навіть власники кращих готелів формують досить демократичну вартість, у порівнянні з літнім сезоном.

Новий рік в Кисловодську 2016

Оселитися в місцевий готель можна за ціною від 1500-1900 рублів на добу, а приватний сектор і орендодавці як завжди порадують чудовими умовами проживання за скромнішу ціну. Відпочинок в Кисловодську на Новий рік 2016 в санаторіях обійдеться на 50%-70% відсотків дорожче, але деяким щасливчикам може повезти на хорошу знижку при використанні різних акційних пропозицій, які будуть діяти обмежений час.

Туристів тут настільки багато, що практично кожен, хто зацікавлений у розміщенні відпочиваючих, залишається з великим запасом клієнтів ще до настання новорічних канікул. До того ж у цьому році росіяни все більше схиляються до відпочинку в межах власної країни. Багато вітчизняні курорти встигли істотно просунутися в розвитку інфраструктури і якості обслуговування, пропонуючи вартість відпочинку набагато нижче, ніж закордоном.

Читайте також:

» Новорічне меню 2016: рецепти для святкового столу

» СМС: з Новим роком 2016 новорічні привітання

» Вірші про Новий 2016 рік