Новий рік в Карелії 2016

Новий рік в Карелії 2016

Дивовижна країна Карелія вражає своєю красою, озерами та островами, лісами і горами, просто неможливо відірвати погляд. Ті туристи, які один раз побували в Карелії, повернутися сюди знову і з новими почуттями. А ті люди, які тільки планують сюди приїхати, ніколи не пошкодує про своє рішення.

Варто знати, що сама назва Карельська земля з’явилася ще в 13 столітті у літописах. На початку земля входила до складу Новгородської республіки, але потім були повстання і війни, і тому земля перейшла в 12 столітті у володіння князівства литовського. А коли був укладений Ништадский договір у 1721 році, то Карелія повернулася назад в Росію.

Карелія надихає багатьох людей, тому тут є на що подивитися. Пам’яток тут дуже багато, а в новорічних турах ви зможете відвідати їх усі. Серед найвідоміших можна відзначити наступні місця. Петрозаводськ – столиця країни. Його можна назвати історичним містом. Сама назва пов’язана з ім’ям Петра I.

У самому місті є багато визначних пам’яток, тому там так багато туристів. Також є музей заповідник Кижи. Це чудове архітектурне будову, яке розташоване під відкритим небом, перебувати на острові Кіжі. В музеї знаходиться багато різних пам’яток старовини, кілька старовинних сіл і кілька ікон.

Наступний за списком йде Спасо-Преображенський Валаамський монастир. Даний монастир ансамбль, зроблений з каменю. На його території розташовані: келійні корпусу, Спасо-Преображенський собор, церква Петра і Павла, святі ворота, храми успіння і Животворящої Трійці і так далі. А ось ті люди, які хочуть зміцнити своє здоров’я, можуть відвідати Марціальні води.

Даний курорт знає вся Росія. У спектр послуг для вас входить мінеральна вода для прийому ванн і пиття, грязелікарня, фізіотерапія багато іншого. Навколо комплексу знаходяться красиві ліси, чисте повітря і все це сприяє швидкому одужанню.

Коли настають новорічні та різдвяні свята, то спектр послуг ставати ще більше. Для тих, хто не любить шум і хоче спокійно посидіти кілька годин у затишному місці, тобто риболовля для таких туристів. По-перше, ніякого шуму, по-друге, природа і свіже повітря.

Все це принесе вам заряд бадьорості. А ось люди, які люблять рухатися і активний відпочинок, вони можуть взяти участь у перегонах на собачих упряжках або покататися на санках, ковзанах або сноубордах. У багатьох готелях є на прокат снігоходи. Той, хто жодного разу не катався, випробує неперевершені відчуття.