Новий рік в горах Кавказу 2016

Новий рік в горах Кавказу 2016

Як ви більше віддаєте перевагу святкувати Новий рік? В теплому місці з пляжами і пальмами або ж лазня, сніг і вечори біля каміна? Якщо ви любите активний відпочинок у горах. Тоді саме час вирушити на Кавказ. Тут вас зустрінуть з усією душевною теплотою.

Кавказ завжди кличе всіх туристів і пропонує їм тільки самий кращий зимовий відпочинок. Ті, хто воліє рух, то Кавказ для них виявиться раєм на землі. Ви зможете пройтися стежками в ущелину з замерзлими водоспадами, побачити гай вічнозелених сашитов в снігу і сидіти вечорами попиваючи теплий глінтвейн. Для того, щоб приїхати на Кавказ, необхідно заздалегідь забронювати номер в готелі або цілий будиночок, якщо ви їдете великою компанією.

У цьому прекрасному місці вас чекають катання на конях до подножиям гір, прекрасний і умиротворений відпочинок біля каміна з келихом вина, а ще ви познайомитеся з традиційною культурою. Новорічна ніч обіцяє бути яскравою, що запам’ятовується і неповторною. Ви відпочинете в субтропіках і побачите багато пригод і різні активні походи.

Пройдете по заповідних лісах і побачите казково засніжені гори. Розмірені прогулянки підуть вам на користь, і ви поправите своє дорогоцінне здоров’я. А традиційні кавказькі бенкети і посиденьки біля вогнища додадуть свята і настрої в ці вихідні.

На Кавказі всі жителі досить гостинні у них є багато різних традицій і обрядів. І, звичайно ж, вони вас з ними познайомлять. Танці і програми, конкурси та призи, це ще не все, що можуть запропонувати нічні клуби. Адже ні не смолкаю до ранку.

Нон стоп вечірки і смачні страви порадують вашу душу. Чим ще можна займатися в горах Кавказу? Та чим завгодно. Спуститися з гори на лижах або сноуборді. А якщо ви тільки починаєте освоювати цей вид спорту, то досвідчені інструктора з радістю вам допоможуть, навчать. Тут можна відпочивати всією сім’єю і з друзями. Адже так набагато цікавіше.

Більш того, для дітей тут передбачені спеціальні програми, а аніматори можуть провести з ними цілий день, поки ви вирішили відправитися на одну з екскурсій. На вулицях будуть горіти яскраві вогні, висіти різні ялинкові іграшки і в кожному куточку ви знайдете щось особливе.

Можете відвідати Вірменію, де вас почастують смачними стравами, і ви зможете пройти в зал дегустації вин. А ще тут є укриті снігом каньйони, які теж треба обов’язково відвідати.