Новий рік в Бресті 2016

Новий рік в Бресті 2016

Якщо ви все ще чекаєте Новий рік з нетерпінням, то тоді треба задуматися – куди можна відправитися на свято і добре його відзначити. Закордон, звичайно ж, вабить туристів все більше. Фінські гори, норвезькі лісу і чеські традицією щороку вітають своїх гостей. Але все це, однак, може бути дуже дорого і не всім по кишені. Тому гарною альтернативою може стати Брест.

Саме тут розташований національний парк біловезька пуща, де ви сольетесь з природою і зможете провести незабутній відпочинок. Берестейська земля таїть в собі багато загадок і незрозумілу магію. Тут навіть, можна сказати, дихається зовсім по-іншому.

У Бресті також розташована брестська фортеця, яка встигла стати символом доблесті і стійкості. І якщо ви все-таки вирішили відправитися на канікули у Брест, то таємнича завіса може відкритися спеціально для вас.

Для того щоб у вас і у ваших дітей було новорічні настрій, ви повинні відвідати маєток Діда Мороза в біловезькій пущі. Разом зі Снігуронькою та її дідусем діти зможуть відсвяткувати свято, подивитися казки і прийняти участь в конкурсах. А ще тут можна відправити лист через чарівну пошту. Сама назва містечка походить від стародавнього «береста».

У Бресті є один єдиний у світі музей, який присвячений слов’янської старовини з унікальними експонатами. Культурна програма на цьому не закінчується. У самій пущі є парк, в якому живуть дикі і унікальні звірі. Це свого роду зоопарк, де про кожного звіра можна розповісти свою історію.

Нічне життя Бреста багатогранна і захоплююча. Нічні бари і ресторани, дискотеки і спа салони. Тут ви відчуєте наступну казку і разом з нею відкриєте двері в новий світ фантазій і бажань. Поки що дітей буде розважати аніматор, ви зможете відправитися в піший похід по лісах і національним парам. Екскурсовод покаже найпотаємніші куточки Бреста про яких знають тільки місцеві жителі. Ви можете почати дослідження і самі, якщо є затятим шанувальником походів і пригод.

Заздалегідь подбайте про номері в готелі, адже квитки на новорічні свята дуже швидко розкуповують. Брест встиг здобути популярність серед росіян та інших країн. Адже тут можна посидіти в тиші, насолоджуючись звуками природи. Та й для здоров’я це теж буде корисно – чисте повітря, сосни і могутні гори, все, що треба для тихого й комфортного відпочинку.