Новий рік в Біловезькій пущі 2016 з дітьми

Колись, багато століть назад, природа була зовсім іншою. Можна було бачити могутні ліси, які йдуть на сотні кілометрів вперед, тварини, які повільно прогулюються в тіні дерев і дуже чисте повітря. На сьогоднішній день можна знайти саме таке місце, і розташоване воно в біловезькій пущі. Даний парк включений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Даний комплект дуже унікальний. Тут можна відпочити всією родиною у незайманих людиною лісах. Деяким деревам виповнилося вже більше сотні років. А що стосується фауни і флори, то їм немає аналогів у всій Європі. Ви можете побачити сотні рідкісних видів тварин і птахів, які живуть на 120 000 гектарів незайманої природи. Краса і різноманітність цього краю просто шокуюча і справді вражає своєю великою природою.

Взимку можна відчути всю велич біловезькій пущі. Ви можете побувати на чистому повітрі в лісі, побачити великі екологічно чисті території та провести чудовий вікенд. Особливо яскраве це місце під час Нового року та Різдва. Біловезька пуща взимку це завжди дивовижні фотографії та море вражень. Від них у вас потім залишаться тільки теплі спогади.

Для того щоб ознайомитися з надбаннями національного пара, для туристів придумали маршрути, по яких можна проїхати на транспорті, велосипеді або пройтися пішки. Кожен турист, гість цього краю, знайде свій улюблений маршрут. Адже їх дуже багато і вибір великий. А кожна стежина, це похід в нову казку.

Національний парк остеїт тільки сприятливі враження від усієї природи і тутешніх реліквій. Так само білосніжна пуща має сучасний музей природи. Кожен рік його відвідує понад 150 тис. туристів. Діти і дорослі відразу зацікавляться унікальними оформлення і багатством колекцій.

Недалеко від музею, на площі 20 гектарів є лісовий парк з вольєрами. Тут мешканці та туристи національного парку можуть побачити лисицю, вовка, рись, оленя, подивитися на міць диких ведмедів і кабанів, а так само великих хижаків як пугач.

Також у вольєрах парку розташовані не тільки корінні види тварин, але ще і ті, які були завезені з різних куточків землі. Тут є єнотові собаки, лані, поні і багато іншого. А найпопулярнішим тварин серед всіх є – зубр. Але новий рік і різдво ви проведете незабутній час в Біловезькій пущі і захочете повернутися сюди знову, але вже на наступний рік.