Новий рік в Біловезькій пущі 2016

Новий рік в Біловезькій пущі 2016

Колись, дуже давно, природа сильно відрізнялася від тієї, яку ми можемо бачити зараз. В ті часи могутні ліси раскидывались на тисячу кілометрів, тварини ходили повільно і прогулювалися, насолоджуючись гарною життям, а повітря було дуже чистий. Звичайно, багато що кануло в лету, але от у Біловезькій пущі все збереглося – ліс, чисте повітря і дикі тварини.

Даний природний комплекс можна назвати унікальним, адже він входить в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Саме тут туристи можуть побачити птахів і тварин, яких завезли з різних куточків землі. А вік деяких дерев перевищує сотні років.

Що стосується місцевої фауни і флори, то їм немає аналогів. Величезна кількість рідкісних птахів і тварин перебувати на 120 тисячах гектарів. Ви будете дивуватися красою Біловезькій пущі, неспішно прогулюючись по її земель.

Всю велич цього краю можна відчути взимку. Тільки уявіть собі чисте повітря, засніжені стежки і дерева і чисті великі території назавжди залишаться у вашому серці. Особливо добре зустрічати в цьому місці Різдво і Новий рік.

Можна завжди придбати тур в Біловезьку пущу і отримати море вражень і найкращі фотографії. Для того щоб більш детально ознайомитися з місцевістю і надбаннями національного парку, для туристів придумали різні маршрути. По них можна проїхати на машині, велосипеді або просто пройтися пішки. Серед усього розмаїття, кожен турист знайде той маршрут, який найбільше йому до душі. І після цього він залишить незабутні враження.

Також національний парк запрошує гостей містечка відвідати Музей природи. Його вважають одним з найкращих музеїв в Білорусі. Кожен рік цей музей відвідує близько 150 тисяч чоловік і всі залишаються задоволеними. У лісовому зоопарку з вольєрами ви знайдете таких тварин як лисицю, рись, вовка, оленя, кабанів і ведмедів. Так само познайомитеся з крилатими хижаками.

Також у вольєрах є тварини, яких коли-то давно привезли з різних країн – страуси, поні, лань і енотовая собака. А гостем програми завжди виступає сучасник мамонтів – зубр. З цього краю кожна людина привезе море вражень та чудовий настрій.

Тут для любителів фотографії, можна відмінно провести час і відправитися на фотополювання. А після цього привезти додому відмінні кадри. Діти будуть просто в захваті від таких походів на природу і святкування Нового року.