Новий рік в Білорусії 2016

Найголовніший це свято Новий рік. Новий рік може створити неповторну казку, він наповнить святкової аурою і зачарує не тільки дітей, але і самих дорослих. Завжди хочеться відзначити це свято так, щоб залишилися після нього неповторні емоції і почуття, який додадуть бадьорості.

Все більше людей в останні роки, хочуть проводити новий рік не у звичній атмосфері або в гордій самоті своєї квартири, а поїхати в незвичайне місце і там насолодитися природою і красивими місцями. Один з більш привабливих варіантів в останні роки є відпочинок в Білорусії. Один з важливих плюсів цього курорту – демократичні ціни. Так само не тільки ціни можуть порадувати на новий рік, але ще і рівень сервісу.

Є люди, які хочуть відзначати новий рік в жарких та теплих країнах. Але далеко не всі такі варіанти підходять для туристів. І справа не тільки в акліматизації. Варто сказати, що в тому ж Таїланді або Єгипті, відразу втрачається особливе почуття, яке не можна ні з чим порівняти. Адже це зимове свято, повинна бути прикрашена ялинка, а за вікном повинен йти пухнастий сніг і фарбувати вулиці в білий колір. Так що якщо ви вирішили відправитися на новий рік в Білорусь, то цього буде більш ніж достатньо.

У цій країні на новий рік можна побачити справжні новорічні свята, суворі зими і морози. Причому морози зазвичай не дуже кусаються, це велика рідкість. Так що активному відпочинку холод завадити не зможе. І ви відчуєте відмінний настрій, перебуваючи на природі, насолоджуючись свіжим повітрям.

Також громадянам Росії не треба робити візу, щоб поїхати в Білорусь, а так само не треба робити закордонний паспорт для подорожі. Не треба витрачати багато часу на виснажливі переїзди. А можна відразу насолодитися відчуттям свята і подивитися всі прекрасні місця за кілька днів.

У Білорусії знаходиться безліч санаторіїв, які готові зустріти своїх гостей. З кожним роком усе більше людей приїздять туди і радіють. Білорусь завжди славилася своєю гостинністю і толерантністю. У вас з’явиться чудова можливість зануритися у світ білоруських казок. Традицій і легенд.

Всі санаторії знаходяться на природі, де панує тиша і спокій, а так само свіже повітря. Діти та батьки зможуть провести весь свій час на свіжому повітрі і пограти в різні ігри. Також не забудьте відвідати головну площу в Мінську, де стоїть величезна ялинка. Біля неї влаштовують концерти, а в перервах є варіант посидіти в місцевому кафе та скуштувати традиційні страви, від яких аж слинки течуть.