Новий рік в Адлері 2016

Новий рік в Адлері 2016

Не варто вірити тим людям, які кажуть що зима в Адлері дуже холодна. Хіба можна порівнювати температур цього міста з температурами середньої смуги?

Найімовірніше, що ті, хто міркує про холоді, порівнюють клімат різних місць на Чорногорському узбережжі. Але при цьому, вони не говорять самого головного: в Адлері дощів і снігу у цей період взагалі практично не буває. Так що все, що вам необхідно, так це запастися теплим одягом і відправитися на курорт в Сочі.

Так варто відразу ж відповісти на головне питання – кому треба їхати на новий рік в Адлер? Сто відсотків там сподобатися любителям пригод. Вони зможуть побачити цікаві екскурсії і дивовижні погоди. При чому все це влаштовується цілорічно. При всьому цьому, не дозволяється тільки вивчити Сочі, але ще й побувати кілька днів у Абхазії. Адже переїзд через кордон займає всього одну годину.

Любителі гірських лиж теж будуть почувати себе як у своїй тарілці. Червона поляна розташований в 8 км від міста. Випробувати дану трасу можна до тих пір, поки не почнеться олімпіада. Ті, хто любить відпочити з розмахом, можуть насолодитися нічним життям. І хоч багато прибережні кафе закриваються на зимовий час, нічне життя у клубах не припиняється.

Вас будуть чекати артисти, шикарні шоу-програми, караоке і бари. Новий рік в Адлері можна відзначити цілою компанією, для цього необхідно лише зняти готельний будиночок. В рамках закону – дозволяється робити все, що тільки заманеться.

Якщо ви хочете підправити здоров’я, то для вас є лікувально-оздоровчі процедури. Санаторії і пансіонати можуть запропонувати цілий комплекс для профілактики, а також для лікування різноманітних захворювань. Тільки от місця тут необхідно бронювати заздалегідь.

Навіть романтики та закохані зможуть знайти місця для себе. Якщо ви вирішили, наприклад, зробити пропозицію руки і серця, то кращого місця, ніж в мороз, на березі моря, не знайти. Чисте зоряне небо, великі хвилі і білий сніжок – від такого ще не одна дівчина не змогла відмовитися. Дочекайтеся, поки почнуть бити куранти, і тоді приступайте до справи.

Новорічна ніч буде прекрасною тільки тоді, коли у вас буде настрій. Не тільки дорослі, але і діти, захочуть відчути казку в Адлері. Так що переглянути кілька програм наперед, і ви обов’язково знайдете яскраві виступи та шоу програми з дідом морозом та подарунками. Попросіть дитину заздалегідь вивчити вірш, і нехай він розповість перед усіма діточками.