Новий рік в Абзаково 2016

Новий рік в Абзаково 2016

Поступово наближається Новий рік, так що прийшов час добре до нього підготуватися. Що ж робити, якщо сімейні посиденьки порядком набридли, хочеться чогось незвичайного і екстремального? Зимові вила спорту на сьогодні набувають все більшої популярністю їх можна вважати найбільш престижними.

Справжні цінителі гірських гір знають хороші містечка і курорти в нашій країні і не тільки. Серед найпривабливіших курортів для нового року можна назвати Абзаково. Цей невеликий туристичний центр розташований на схилах Уральських гір на південному сході Башкирії.

Абзаково приваблює безліч туристів, сноубордистів і гірськолижників з різних міст і країн. Тут є широкі можливості покататися на численних трасах. Багата природа Башкирії, краса уральських гір і найчистіше повітря роблять свою справу. Високий рівень сервісу і відмінна програма чекає вас в Абзаково, і ви неодмінно захочете повернутися сюди знову.

Даний курорт популярний більше в зимовий час, незважаючи на те, що він добре виглядає в будь-який час року. Сезон стартує в листопаді і закінчується лише до травня. Гості зможуть знайти 13 трас, протяжність яких дорівнює приблизно 18 км.

Деякі гірськолижні траси протягнуті через ліс. Тому гості і туристи можуть насолоджуватися видом гір і красивою рослинністю місць, поки піднімаються по дорозі. Транси підтримуються завдяки сучасній системі штучного засніження, яке складається із снігових гармат і ратраків.

Під час високого сезону, ввечері два рази в тиждень дозволяється прокотитися по трасі, яка освітлена, і це, безумовно, підніме настрій любителям гострих відчуттів.

Для активного відпочинку для гостей Абзаково створені всі умови. Тут вам допоможуть досвідчені інструктори, ви знайдете пункти прокату інвентарю біля нижніх станцій підйомників, медичний пункт, кафе, роздягальня, камера для зберігання речей, велика стоянка, що охороняється та магазини.

У багатьох готелів, які розташовані на території селища, є маса послуг для своїх клієнтів – приміщення для зберігання і сушіння екіпіровки, прокат спорядження та доставка на власному транспорті до витягів.

Для дітей є свої розважальні програми і шоу, в яких бере участь всіма улюблений Дід Мороз і Снігуронька. Новий рік 2016 рік вогненної мавпи, а значить треба веселитися і ще раз веселитися.