Новий рік у Володимирі 2016

Володимир, місто з багатою історією, розташоване на березі річки Клязьми, входить до числа найстаріших поселень в нашій країні – за переказами, його заснував сам Володимир Мономах у 1108 році. Володимир входить в число міст, що утворюють Золоте кільце Росії, а тому потік туристів тут просто не вичерпується. І ідея зустріти Новий рік у Володимирі 2016 може обернутися красивим і незабутнім святом довжиною в кілька днів.

Новорічні тури по Золотому кільцю Росії

Новий рік у Володимирі 2016Близькість міста – Володимир розташований всього за 176 км від столиці – забезпечує більшу популярність різних турів по області. І новорічні свята – чудова можливість познайомитися з історією древнього міста.

Одним з найбільш популярних пропозицій у цій області можна вважати Новорічний тур по Золотому кільцю за маршрутом Володимир – Суздаль – Боголюбово. Туроператори пропонують кілька варіантів: з відправленням з Москви, з відправленням із Санкт-Петербурга, чи із зустріччю гостей вже у Володимирі.

Перший день туру пропонує святкову екскурсію по Володимиру. Краса вечірнього міста, прикрашеного розсипом вогнів, вкриті снігом архітектурні пам’ятки і, звичайно ж, головна гостя свята – новорічна ялинка на центральній площі.

Після оглядової поїздки гостей міста чекає святкова вечеря в готелі. Велика розважальна програма з конкурсами та подарунками завершиться дискотекою в нічному клубі.

Новий рік у Володимирі 2016Першого січня після сніданку шведського гостям чекає поїздка в Суздаль. Новорічна екскурсія по суздальському Кремлю, Спасо-Евфимиевому монастирю, Різдвяного собору, покровському монастирю подарує незабутні враження. Увечері по поверненню у Володимир гостей будуть раді вітати на розважальному шоу в ресторані готелю. Завершить насичений подіями другий день туру зоряна дискотека.

Друге січня подарує гостям міста захоплюючу поїздку в Боголюбово. Головною подією дня стане екскурсія по великокнязівському палацу Андрія Боголюбського. Потім слід новий тур по Володимиру з повноцінною екскурсійною програмою: поїздка до Золотих Воріт, відвідування Дмитрівського та Успенського соборів, демонстрація виставок, що проходять в місті.

Такий Новий рік 2016 у Володимирській області обійдеться досить недорого – від 18 000 рублів на людину за програмою «все включено». Залежно від готельного номера ціна на тур може досягати 40 000 рублів. Однак екскурсійна програма однакова для всіх рівнів.

Святкуємо Новий рік разом!

Традиційна для багатьох міст Росії головна новорічна ялинка у Володимирі відрізняється воістину царським розмахом. Пухнаста красуня, встановлена на центральній площі, збирає в новорічну ніч 2016 у Володимирі всіх жителів і гостей міста. Народні гуляння починаються ще завидна і тривають до самого ранку. Вас чекають і привітання міської адміністрації, і пряме включення новорічній промові президента, і виступи зірок, і веселі конкурси з цікавими призами, і барвистий феєрверк, раскрашивающий нічне небо різнокольоровими вогнями. Якщо ви мрієте зустріти Новий 2016 рік у Володимирі недорого, та в галасливій та веселій компанії – вам сюди, на центральну площу!

Однак центральна ялинка – не єдина в місті. Новорічні ялинки 2015-2016 у Володимирі розташовані у всіх районах міста – і під кожною з них відбудеться свій захід. Карнавальні ходи і театралізовані виступи, вистави та циркові номери, концерти та святкові шоу – кожен знайде щось своє у великій програмі святкування.

Канікули у Володимирі

Новий рік у Володимирі 2016Хто сказав, що Новий рік – це тільки вечір 31 грудня? Попереду цілі канікули – цілих десять днів свята! І цей час – відмінний привід влаштувати собі незабутній відпочинок. Новий рік 2016 у Володимирській області – це численні екскурсії, спеціально підготовлені до свята, виставки і концерти, це прогулянки по сосновому лісі, катання на ковзанах або лижах, відвідування музею-заповідника і огляд визначних пам’яток області. Багатюща історія Володимира зачарує навіть далекого від теми гостя міста, подарувавши незабутні враження від дотику до частинці Київської Русі.

Де відзначити Новий 2016 рік у Володимирі? Вибір величезний: комфортабельні номери в численних готелях – як в межах міста, так і за його межами; ввічливий персонал; насичені екскурсійні програми і досвідчені гіди; справжнє привітність і щирість зустрічаючих – і все це на чудовому тлі прикрашеного до Нового року міста.

Читайте також:

» Що дарувати в рік Мавпи 2016

» Новорічні вітання з наступаючим роком 2016

» Новорічні рецепти на 2016 рік