Новий рік у Волгограді 2016

Новий рік у Волгограді 2016

Масові гуляння, дитячі свята та дискотека на площі, це ще не все, чим може порадувати вас Волгоград. Безперечно, дане торжество проходить по вищому розряду і навіть може дати фору столичним свят. У Волгограді прийнято влаштовувати хода дідів морозів на майдані.

Кожен одягатися в різні халати, одягає червону шапку, бере посох і відправляється в шлях. Для дітей це відмінне веселощі. Тим більше, що вони можуть взяти участь у конкурсах і отримати смачні призи.

Якщо ви любите добре поїсти, але не хочете готувати вдома, то тоді ресторани та кафе Волгограда повністю відкривають перед вами двері в честь свята. Тільки варто заздалегідь бронювати столики, адже бажаючих дуже багато. Є варіант відвідати сауну або лазню попаритися, а потім вибігти на холодний мороз і зануритися в крижану воду.

На Новий рік 2016 на площі побудують велику сцену, на якій виступатимуть різні артисти, танцюристи і клоуни. Загалом, організатори продумують все до дрібниць, щоб народ не нудьгував. Гості міста можуть зробити для себе культурну програму і відправитися дивитися театри, музеї і виставки. Не обійтися і без новорічної ярмарки.

Тут продаються різноманітні сувеніри, статуетки та ялинкові прикраси. Величезна ялинка так само буде сяяти всіма вогнями на площі Волгограда. І хоч це не столиця, але все одно місцеві жителі радіють різдва і нового року, як маленькі діти.

Що стосується ресторанів, то до вашої уваги надається їх ціла купа. Ціни можуть бути різними. Починаючи від 2000 рублів і вище. Але в основному дають знижки на банкети. Якщо збирається багато людей цілою компанією. Якщо взимку піде сніг, то можна піти на каток, спуститися з гір на санках або ж покататися на сноубордах.

Як бачите розваг дуже багато. Волгоград може похвалитися численними архітектурними будівлями, яким дуже багато років. В самому центрі міста стоїть пам’ятник Героям Сталінградської битви. Так само є музей заповідник і музей панораму.

Гордістю всіх жителів міста є центральна набережна. Вона отримала свою назву на честь 62й армії, яка стояла на захисті північній частині міста. Як бачите, тут є на що подивитися. Загалом, Волгоград вітає всіх туристів з ніжністю і турботою.

Жителі досить добре ставляться до гостей і навіть можуть порадити – де і куди піти, щоб побачити найкращі місця і будівлі архітектури.