Новий рік у Вітебську 2016

Новий рік у Вітебську 2016

У північній столиці Білорусі також відзначають Новий рік старанно готуються до цього свята. На площах будуть величезні зелені ялинки, шоу-програми і концерти. Все це вас чекає по прибуттю до Вітебська. Заздалегідь варто, звичайно ж, придбати квитки на ваші концерти, забронювати номер в готелі і просто насолоджуватися зимовими святами.

У Вітебську гуляння починаються вже з середини грудня. Тут влаштовують щороку хода Дідів Морозів та Снігуроньок. Дітлахи зможуть бачити багато концертів та отримати подарунки. Адже вранці та вдень якраз влаштовують шоу з казковими персонажами, водять хороводи і розважають дітей.

На новий рік 2016 традиційно відбудуться фестивалі і цілий ряд подій, який знайде широкий розмах, і вони не будуть нічим поступатися столичним заходів. В усіх поданнях приймаю участь тільки кращі актори, режисери, танцюристи і клоуни. Так що народ буде посміхатися, сміятися і насолоджуватися веселощами.

Місто пропонує безліч варіантів для екскурсій і походів. Можна подивитися на дивовижні пам’ятки містечка, побувати в музеях і театрах. Загалом, будувати собі культурний вечір. Вночі запалюються вогні клубів і всі прагнуть саме туди. Адже там їжа, напої і танці. В основному по клубах гуде молодь.

Люди, які хочуть трохи тиші, можуть відправитися в ліс або ж просто постояти в романтичних місцях міста. До речі таких місць дуже багато.

У Вітебську є багато культурно-розважальних програм. На кожній площі відбувається щось сові. Так що заздалегідь варто дивитися розклад всіх новорічних ялинок і шоу. Модно покататися на лижах і сноубордах, відвідавши ЦСК заплава р. Вітьба. Вночі на великому екрані ви почуєте привітання президента Білорусії і рівно в 12 можна загадати своє найзаповітніше бажання.

Кажуть, що зазвичай все збувається на новий рік, так що думайте добре, перед тим як щось бажати. У Білорусії завжди взимку на різдво і новий рік йде білий і пухнастий сніжок. Це, напевно, тому, що жителі країни свято вірять в свої традиції і ніколи від них не відмовляються.

У ресторанах і кафе можна скуштувати традиційні страви, які славляться по всій країні. Їх можна приготувати потім самим, по поверненню додому. Маскаради, костюми і рік вогняної мавпи вже не за горами. Так що варто швидше доробляти всі свої справи і випускати на волю всі позитивні емоції.