Новий рік у Мюнхені 2016

Новий рік у Мюнхені 2016

Якщо ви мрієте про різдвяних ринку і новорічних вогнях, то тоді вам необхідно відправлятися в Баварію. Тут ви знайдете єдиний у своєму роді котел з гостинно розкритими дверима, гарячим глінтвейном і святковими вітринами в магазинах. Мюнхен пропонує тільки самі запальні вечірки, найоригінальніші подарунки і непередавану атмосферу свята. Тут ви знайдете і різдвяну класику, і новорічні вечірки.

Гості по приїзду в Мюнхен побачать справжні різноманітність. Якщо ви любите класику, то вас чекають новорічні концерти у Мюнхенській філармонії з класичною музикою. Діти і дорослі можуть відправитися в Замок Німфенбург, а перед новим роком ви зможете знайти в програмах твори популярних композиторів, які кожен рік змінюються.

Якщо ви любитель мелодій Віденської опери, то тоді це заклад відкрито для вас кожен день. Купіть квиток і насолодіться неперевершеною музикою. Баварська державна опера так само не відстає від інших закладів і теж пропонує цікаву програму кожен вечір.

В оточенні баварських Альп ви зможете насолодитися музичним театром Нойшванштайн, який щороку дивує туристів і місцевих жителів і пропонує послухати різноманітні музичні хіти відомих класичних груп. Як тільки магазини і різдвяні ринки закриваються, всі гуляння переходять в нічні клуби, яких тут неймовірна кількість на будь-який смак і колір.

В одних клубах грає техно і джаз, в інших рок і панк, треті клуби пропонує пограти і взяти участь у будь-яких конкурсах або ж придумати щось своє оригінальне і змайструвати це. Загалом, ким би ви не були і чим би не захоплювалися, ви завжди знайдете те, що близько вашому серцю і душі.

Мюнхен манить своїм пивом, смачним шоколадом і веселощами. Головна площа просто заповнена людьми, все нікуди не поспішають, а повільно рухаються по дорозі і неспішно обговорюють останні новини. Жителі і гості радіють, що деякий час години будуть бити дванадцять і Новий рік прийде разом з чарівною казкою і виконання всіх бажань.

Звичайно ж, на площі будуть і концерти. Популярні співаки та співачки, танцюристи і клоуни будуть веселити натовп, говорити побажання і радувати дорослих і дітей. У Мюнхені добре ще святкувати Новий рік, тому що там можна зробити стільки красивих фотографій на пам’ять, що жоден інший місто вам такого не подарує. Так що сміливо беріть путівку в Мюнхен і не про що не шкодуйте.