Новий рік у Львові 2016

Новий рік у Львові 2016

Про львів чули всі і навіть за кордоном. Це місто популярний своїми традиціями і готичним стилем. Тому багато хто приїжджає сюди, хочуть залишатися жити. І це цілком зрозуміло. Адже перебувати серед старих замків і церков, бродити по вузьких вуличках, які покриті бруківкою, виходити на природу – це заняття для багатьох людей.

Але якщо переїжджати ви поки не збираєтеся, то можна просто поїхати в подорож на новий рік чи Різдво. У ці дні Львів змінюється і перетворюється на картинки, які ми могли бачити в дитячих казках або своїх фантазіях.

На кожному куті є свої кафе і бари, в яких можна скуштувати смачні національні страви, випити живого пива, яке не зрівнятися ні з яким іншим і просто разом з місцевими жителями влитися в їх традиції. Кожен ресторан чимось унікальний і має свій декор і атмосферу. Так що кожен день можна заходити в нове приміщення і заново захоплюватися. У новорічні вечори тут влаштовують програми і шоу, проводять конкурси і насолоджуються життям.

Культурної програми хоч відбавляй. Серед усіх пам’яток хочеться відзначити Бернардинський костел і монастир. Перед костелом на площі стоїть декоративна колона. Раніше на ній була статуя святого Яна з Дуклі, який був покровителем Львова.

Неодноразово цей пам’ятник був реставрований і останні роботи відбувалися в 1960-1970 рр. цей ансамбль порахує в собі риси ренесансу і приходять до нього маньеризмом. Каплиця Боїмів теж дуже популярне будівлю у Львові. Каплицю збудував львівський архітектор і скульптор А.с Бемер в 1609-1617 роках. Каплиця будувалася для купецької родини Боїмів.

Спочатку ця територія належала цвинтаря. Центральною площею Львова є площа ринок. Над її створенням працювали відомі архітектори. Донині площа викликає почуття захоплення у туристів. Тут знаходяться різні пам’ятники, красиві фасади і доріжки, які проходять через всю площу.

Ці та інші міські пам’ятки говорять про самому Львові багато. Адже не кожне місто може похвалитися такою старою історією, де більшість скульптур та інших будівель зберегли свій колишній вигляд. Природно все це часом реставрується.

Різдво для Львова це найсвятіше свято, так що саме в ці дні на вулицях все яскраво освітлене, важать різні іграшки, діти і дорослі співають колядки прямо на вулицях, а люди ходять дуже щасливі і сяють.