Новий рік у Фінляндії 2016 із Санкт-Петербурга

Новий рік у Фінляндії 2016 із Санкт Петербурга

Справжню зимову казку можна відчути, якщо відправитися в Фінляндію. Ви підете з головою в атмосферу цього свята і насолоджуйтеся кожною хвилиною відпочинку. Але перед тим як їхати, треба спланувати всю поїздку завчасно. Варто знати, що фінські магазини і вулиці вщухають на кілька днів під час Нового року.

Пам’ятки теж будуть недоступні для туристів. Так що слід їхати трохи раніше, ніж починається саме торжество. Фіна – релігійний народ, тому вони дуже сильно шанують свої традиції. Одну з традицією називає Маленьке Різдво. Ця традиція виросла з жіночих посиденьок, коли жінки сиділи в колі і робили ялинкові іграшки своїми руками.

Далі вам треба визначитися з місцем святкування. Якщо ви їсте всією сім’єю, то тоді для вас відмінно підійде оренда будинку в котеджному селищі. Виберіть місце, де по близькості будуть СПА-курорти, лижні гірки та інші розваги. Цей відпочинок допоможе вам урізноманітнити своє життя та внести нотку галасливого веселощів. Однак все це може збільшити орендну плату за будиночок.

Як правило, сім’ї з маленькими дітьми вибирають Лапландію, місця поблизу з Рованіємі. Адже тут розташовується резиденція Санта Клауса, безліч атракціонів і арктичний зоопарк Рауна. Також є оленяча і собача ферма, де ви можете відправитися на екскурсію, а потім покататися в упряжці.

Для того щоб заощадити, можна вибрати гірськолижний курорт Леві, який знаходиться на заході Лапландії. Ви зможете орендувати машину і з’їздити на один в гості до Санта Клаусу. А ще поблизу курорту знаходиться знаменита село Лайн. У ній ви побачите безліч крижаних і найкрасивіших скульптур.

Деякі туристи вирушають на гірськолижний курорт Сааріселька. Тільки тут варто бронювати все заздалегідь, тому що відпочиваючих перед сезоном стає все більше, і можуть залишитися великі будинки на 7-12 осіб. Дістатися до Фінляндії треба через пором. Якщо ви це робите своїм ходом, то тоді з Санкт-Петербурга вам доведеться стояти в черзі, яка веде на пором. Причому, як стверджують місцеві жителі, при виїзді з Фінляндії – черга набагато менше.

Столицю Гельсінкі необхідно відвідати в будь-якому випадку. Адже вона знайома своїми пам’ятками, архітектурою і красивими пейзажами. На Сенатській площі відбуваються всі гуляння Нового року. Як і в інших країнах, тут є і ялинка, і хороводи і промова президента.