Новий рік на Уралі 2016

Новий рік на Уралі 2016

Новий рік чекають усі, і дорослі і діти, тому якщо ви хочете поринути в казку, то можна відправитися на Урал. Урал знаходиться на стику між Азією і Європою. Тут вже точно можна знайти хуртовини, снігу і морозного настрій.

На сьогоднішній день курорти Уралу користуються великою популярністю. Все більше туристів хочуть сюди приїхати і насолодитися відпочинком на гірських лижах. На Уралі є дуже багато гір, куди вам можуть зробити екскурсії і розповісти про різні легенди і казки.

Пам’ятаєте, як в дитинстві ви каталися на крижаних гірках, на санках чи навіть на картонках від коробок? Так ось тепер можна згадати дитинство і зробити це вже на цьому курорті. Для тих, хто не любить весь час перебувати на зимовому морозі, може відправитися на СПА процедури, піти в лазню або сауну і трохи поплавати у підігрітому басейні або джакузі.

Для дітей і дорослих тут влаштовують різні шоу програми, ввечері пускають салюти і дивляться привітання президента. Без Діда мороза та снігуроньки, точно не обійтися. Бо що ж це за свято без казкових персонажів. Жителі Уралу завжди раді своїм туристам. Вони допоможуть вам зробити правильний вибір, розкажуть які місця краще відвідати і що слід очікувати від цього свята.

Нічні клуби працюють з дев’ятої вечора, дискотеки, галасливі компанії, конкурси та багато іншого. Недорогі кафе і бари можуть здивувати вас своїми традиційними стравами і спробувати дати дуже смачне вино та інші напої.

Культурна програма Уралу насичена музеями, архітектурними пам’ятками та краєвидами. Але найкрасивіше це природа. Є кінні екскурсії по горах і лісах, де екскурсоводи розкажуть легенду кожної скелі та дерева. Відвідайте національні парки і церкви, Урал багатий своєю історією. Історію цього дивного місця навіть коротко не опишеш в одній статті.

Символ Нового року – пухнаста і зелена ялинка. Тут такі стоять на кожному кроці. Але найбільші знаходяться на площах. Якщо ви ще не зацікавлені, то ось вам підказка. Одним з найбільш містичних міст Уралу є Аркаїм, який знаходитися в Челябінській області. Там розташовані високі вали, залишки стародавніх оборонних стін, які склали з дерева, грунту і сирцевих блоків. Товщина стіни дорівнює 4 метри. Також археологи змогли розкопати залишки житла – сліди будинків, які були споруджені з дерев’яних каркасів і блоків. Кожна будівля зроблено у формі трапеції. Будова міста Аркаїм нагадує будову всесвіту, таємниці якої так і не розгадали.