Новий рік на палацовій площі 2016 програма заходів

Новий рік на палацовій площі 2016 програма заходів

Як і завжди в Петербурзі на Дворцовій площі відбудеться наймасштабніше гуляння на новий рік 2016. поряд з Мільйонної вулицею буде розташовуватися та сама майданчик, де безліч людей відзначатимуть своє свято. Так само організатори поставлять ще дві сцени на невському проспекті. Одна з них буде навпаки гостинного двору, а друга на перетині з Малої Стайнею. Всі площі і вулиці будуть оформлені відповідно свята. Тут вже і вогники, і дощик і багато іншого може порадувати око.

Зазвичай святкова програма починається в 10 годин вечора. На площі розташовується величезні екрани, на яких гості та місцеві жителі можуть побачити трансляцію новорічних фільмів – карнавальна ніч, іронія долі і багато іншого. Коли до нового року залишиться 5 хвилин, то за традицією на екранах буде виступати президент Росії зі своєю новою мовою. Так само до жителям Пітера звернутися губернатор Петербурга Георгій Полтавченко.

Зазвичай всі люди йдуть донної приймете – вони пишуть бажання на папірці, спалюють її і випивають разом з шампанським. Все це необхідно встигнути зробити під бій курантів до 12 бою. У Петербурзі є інша прикмета. Ваше бажання може збутися сто відсотків, якщо його загадати на палацовій площі в дванадцять годин ночі. Як тільки куранти закінчили бити, то на площі починається шоу програма.

Зазвичай новорічну програму на площі ділять на три частини. Одна з них називається «Новорічний Петербург». Гості міста та його мешканці будуть дивитися на екранах уривки з різноманітних мюзиклів, арій та оперет. У другій частині програми жителі міста і туристи можуть потанцювати під пісні, які звучали в радянських фільмах. Далі буде невеликий феєрверк, розташований на пляжі Петропавлівської фортеці. Феєрверк повинен тривати хвилин десять, а можливо на цей новий рік – навіть більше.

Далі палацова площа перетворюється на дискотеку, яка триватиме до самого ранку. Коли свято буде закінчуватися, то люди одночасно запалять тисячі бенгальських вогнів. Це ще одна з традицій нового року в Пітері. Дане видовище обіцяє бути захоплюючим і неперевершеним. Звичайно ж, і Дід Мороз теж відвідає це веселощі.

Можна сказати, що він буде не один, а зі своєю улюбленою онукою та звірами з лісу. Новорічні казки для дітей зазвичай проводять вранці. Там вони беруть участь у конкурсах, їдять солодощі і виграють призи. А от увечері програма розрахована вже для дорослих.