Новий рік на Байкалі 2016

Новий рік на Байкалі 2016

Деякі називають Байкал – одним з найкрасивіших місць Росії. І можна зрозуміти цих людей. Адже дійсно, такої краси ще ніхто не бачив, та й знайти її складно. Адже по всьому світу залишилося тільки парочка цих незайманих місць. Оскільки на Байкалі завжди випадає сніг. Це відмінне місце для того, щоб провести там Новий рік з дітьми або просто веселою компанією.

Вже тут точно для вас приготують захоплюючу програму. Ви зможете взяти участь у ритуальному загадывании бажань Байкалу. Ви відчуєте всю енергію озера-моря. Коли ви загадуєте бажання, то за ритуалом, вона стикається з водами озера, і тоді вони прискорюють виконання вашої роботи.

Насамперед, варто заселитися в один з готелів містечка. На ваш вибір надається величезна кількість котеджів і будинків. Тут є майданчики для мангала, а з вікон відкривається чарівний вид. Адже що може бути краще вдихати свіже повітря гір і природи. Також є гірськолижний комплекс під назвою «гора соболина».

Тут можна взяти на прокат лижі, сноуборд, попити гарячого смачного чаю чи кави. Самим популярним містом серед туристів, є Байкальськ. З-за цього в місті завжди панує свято і веселощі. Недалеко знаходитися Листвянка. Тут є містечко з собаками хаскі. Так що ви можете прокотитися в упряжці з цими прекрасними тваринами. А потім заводчики розкажуть вам історію про цих породах і розкажуть багато цікавих легенд.

Для любителів таємниць і загадок, є острів Ольхон. Місцеві жителі вважають його шаманським островом, тому що на ньому є місця сили, а також деякі території, за яким не дозволяється ходити, тому що про них розповідають різні повір’я. Дістатися до Ольхона можна на поромі.

Ще є маршрутки з Іркутська. Поїздка сама буде не швидко, бо дорога посипана камінчиками. Так само екскурсії пропонують відвідати оглядовий майданчик – Камінь Черського. Звідси відкривається дивовижний вид. Далі є варіант піти і подивитися на Байкальський музей. Тут екскурсовод розповість цікаві історії про мешканців даного музею.

Також можна покататися на снігоходах, побачити святкові програми і просто насолоджуватися цією поїздкою, яку ви ніколи не забудете.

Дід Мороз і Снігуронька, з усіма казковими персонажами будуть радувати ваших діточок, і влаштовувати їм різноманітні уявлення. Але найголовніше це те, що тут скрізь лежить білий сніжок. Ось це справжній Новий рік.