Новий рік 2016 якої тварини, символ року

Новий рік 2016 якої тварини, символ року

За східним календарем, 2016 рік-це рік червоної вогняної Мавпи. Настає цей рік 2016 8 лютого. Згідно з китайським гороскопом, весела зелена дерев’яна коза, махаючи хвостиком, покидає нас і віддає свою зміну мавпочці. Мавпу можна назвати ексцентричної і артистичною натурою. Одночасно з цим вона володіє хорошою інтуїцією.

Характер у цієї тварини – непередбачуваний і норовливим, і взагалі важко здогадатися про що вона думає. В залежності від настрою дії мавпи можуть змінюватися, та й взагалі бути непередбачуваними. Вона може бути веселою і доброю, злою та агресивною.

Головна господиня 2016 року може запросто викинути який-небудь сюрприз, який потім довго треба буде відповідати. Господиня 2016 року любить гори, подорожі, нові враження та красиву природу. Немає сенсу, однак будувати свої плани і чекати глобальних змін у 2016 році. Адже це тварина може зробити все так, як йому хочеться. Треба ставитися спокійно до обезьяньему новому році. Не всім припадає до вподоби мавпячі капризи і кривляння. Адже рік Кози був спокійним, і після нього буде важко перебудовуватися і пристосовуватися до непередбачуваного характеру вогненної Мавпи.

І ось не варто переконувати себе та інших що Мавпа може щось вирішити сама. Це тварина пересмішник, яке звикло подрать своєму господареві. Так що від зірок допомоги не буде. Протягом 2016 року вас буде чекати кропітка і важка робота, і ви повинні досягти мети і спробувати наблизитися до мрії. Мавпа йде по життю невимушено і легко, не вникаючи в проблеми і негаразди. І це правильно, адже що нам заважає розважатися і сміятися, якщо є на це час. У мавпи можна навчитися розслаблятися і жити зі смаком і вигадкою.

Гороскоп радить, що в 2016 році треба наповнити свої будні незвичністю, яскравістю, оригінальністю і легкістю. Вогняна Мавпа любить уникати складний ситуацій, але при всьому цьому, вона готова поступитися дорогу сильнішому колезі або супернику, тварина готова пожертвувати особистою свободою, якщо так буде краще всім. Головне це щоб мавпа відчувала турботу та увагу до свого партнера. Мавпу важко зрозуміти тим людям, які звикли вникати в кожну дрібницю. Ставлення до життя у цієї тварини поверхневе і несерйозне. Воно не любить задавати зайвих питань і заглиблюватися у проблеми. У 2016 році господиня не побачить всіх проблем в упор, вона завжди буде насолоджуватись сьогоднішнім днем.