Новий рік 2016 в Краснодарі

Новий рік 2016 в Краснодарі

Ви все ще думаєте, де ж відзначати Новий рік в Краснодарі? Тоді відразу вибирайте площа Жовтневої революції. Адже саме там відбуваються всі події на Різдво і Новий рік. Тут ви зможете гуляти з 31 грудня по 1 січня, побачити танці й танці, ігри та конкурси.

А для того щоб було набагато цікавіше, надіньте карнавальні маски. Так ви і себе показати, і на інших подивіться. Однак треба заздалегідь подбати про костюмах, адже магазини перед самим Новим роком можуть бути закриті. Якщо хочете відсвяткувати торжество в ресторані або барі, то варто заздалегідь забронювати місця і столики, а також обговорити меню з адміністратором.

Головний концерт на площі починається в десять годин вечора, і триватиме до самого ранку. Це вважається єдиним офіційним вуличним святкуванням. Організатори концерту обіцяють, що перед глядачами виступатимуть театральні актори і покажуть казковий сюжет.

А ще гостей міста та місцевих жителів будуть чекати яскраве лазерне шоу, розіграші та сюрпризи і оригінальна авторська музика. В кінці свята буде феєрверк. Після нього розпочнеться півгодинний концерт з програмою нон-стоп. Участь у концерті візьмуть відомі артисти Росії та інших творчих колективів.

Вечірки, однак, відбуваються не тільки на площі, але ще і в нічних клубах. Найпопулярнішими з них є дані закладу:

Harat; s Pub

Цей ресторан готовий на широку ногу відзначати новий рік, адже в Ірландії знають, як веселитися. Тут на вас чекає шоу Новорічна ніч з виступами відомих груп. В якості ведучої буде Снігуронька. У ресторанах, які знаходяться на іншій вулиці, в якості теми організатори вирішили використовувати італійську мафію. Так що доведеться готувати костюми і образи. Вартість квитків зазвичай починається від 1000 рублів.

Sgt. Pepper’s Bar

В цьому барі буде також костюмована вечірка. Кожен рік змінюється тематика, тому варто стежити за останніми новинами бару. Вартість квитків трохи нижче, ніж у попередньому клубі і починається вона від 300 рублів. Популярні ді-джеї розбавлять атмосферу своїми новими хітами, і змусять вас рухатися в ритмі диско цілу ніч. Так що будьте готові пуститися у всі тяжкі.

В барі Їжак вечір розпочнеться коктейлів і плавно переросте в танці. На сцені для вас будуть виступати красиві і елегантні танцівниці, а за баром подаватися краща випивка від барменів, які знають толк у своїй роботі.