Новий рік 2016 в Башкирії бази відпочинку

Новий рік 2016 в Башкирії бази відпочинку

Для того щоб відчути різноманітність новорічних свят, слід відправитися прямо в Башкирію. Ще не було жодного незадоволеного людини, який би сказав, що там погано, а особливо на Новий рік.

Взимку у цьому місті випадає багато снігу, для вас відкриті пункти прокату лиж, санок, сноубордів і іншої атрибутики. Так що і ви, і ваші дітлахи з головою поринути в пригоди цього зимового 2016 року. Оскільки цей рік буде роком мавпи, то точно доведеться стрибати, бігати та веселитися. Адже ці тварини ніколи не нудьгують.

У Башкирії є багато баз відпочинку. Кожна з них неповторна і приваблює чимось особливим. Про всіх, на жаль, не напишеш, але для вашої уваги ми приготували найпопулярніші бази. Однією з кращих баз відпочинку вважається база Шиханы. Вона знаходиться приблизно в 20 км від міста Стерлітамак. Тут є все для любителів активного відпочинку.

Можна пограти у футбол, волейбол, позайматися в тренажерному залі, поплавати в басейні або прогулятися по великому лісі. Тільки не заходьте надто далеко. В горах вам нададуть лижі, сноуборди, ковзани чи санчата. Від самої бази відпочинку гірськолижний комплект під назвою Куш-Тау знаходиться всього в 300 метрах.

Цей комплекс здобув популярність, як серед новачків, так і професіоналів. Відкривається цей комплекс в грудні, а його закриття відбувається тільки в квітні. Тут є спеціально обладнані гірки для початківців, де вони можуть кататися на спеціальних навчальних трасах.

Якщо ви людина, яка любить неквапливо ходити, вивчати природу і прогулюватися по лісі, то тоді для вас є база Соловейко. Тут є спортивні майданчики, які обладнані для футболу, баскетболу та тенісу. Звичайно ж, вони криті, адже взимку по снігу довго не побігаєш.

У кожному будиночку є мангальне обладнання. Ви тільки уявіть, як добре смажити шашлик на природі, укутати теплим пледом і пити смачний трав’яний чай. Все це вас чекає в базі відпочинку Соловейко. Жити в будиночках можуть від двох до п’яти осіб.

Для захоплюючого, активного та різноманітного відпочинку є база Абзаково. У будь-який час року тут дуже добре. Влітку можна проїхатися на конях по горах, а взимку відсвяткувати новий рік у колі родини або просто друзями. Для любителів активного відпочинку пропонується 15 трас, загальною протяжністю в 18 км. Так само є підйомники, прокат спорядження і невеликі кафешки, щоб можна було перекусити.