Новий рік 2016 в Архангельську

Новий рік 2016 в Архангельську

В кожному місті на Землі є своя історія. Всі міста мають різний вік, але кожен може поділитися своїми легендами і передбаченнями. Кожному туристу буде цікаво послухати всі ці розповіді. Новий рік в такому чудовому місті, як Архангельськ, назавжди залишить тільки найкращі спогади, оскільки для Нового року важливий білий сніг, то в Архангельську його хоч відбавляй. Також в цьому місті можна подивитися на чудові пейзажі і дивовижну природу.

Новий рік ви можете відсвяткувати де завгодно – в нічному клубі, барі, зняти столик в будь-якому готелі і так далі. Оскільки на вулиці завжди мороз, то для любителів теплих місць є завжди сауни і лазні, там теж можна непогано відзначити свята.

Для дітей є окрема програма на площі, де вони побачаться з Дідом Морозом, поводять з ним хороводи і отримають невеличкі подаруночки. Не забудьте прихопити з собою фотоапарат, щоб було потім що згадати.

Пам’яток в місті дуже багато. І можна навіть поїхати за його межі. Тут є острів під назвою Кий. Острів розташований у онезькою губі білого моря. Острів дуже маленький, його ширина дорівнює 500 м, а довжина всього 2 км. На острові розташовані величезні рослини, влітку можна купатися в морі, на скелях ростуть могутні сосни.

Також на цьому острові кожен рік люди збираються для джазового фестивалю під назвою «Теплі звуки півночі». Ви можете заради інтересу відвідати село Ломоносова. Воно знаходитися від Холмогор всього в 4 км їзди. Весь Архангельськ, так і деякі туристи знають, що в цьому селі народився відомий і шанований вчений М. в. Ломоносов. Але мало хто уявляє, що в цьому місці жили ще кілька знаменитих людей – скульптор Ф. В. Шубін і Головін М. Е. вчений – фізик.

Саме ці три людини і змогли прославити село. Хологоры теж прекрасне місце для того, щоб якось урізноманітнити свій день. У самому місті є безліч церков, так що ваша програма не закінчитися тільки на відвідуванні села. Самий знаменитий монастир в Архангельську це Онежский хресний монастир, далі можна відвідати церкву Іоанна Златоуста.

Свято на головній площі міста стартує близько 9 годин вечора. Всі люди виходять на площу і починаються народні гуляння. Іноді влаштовується програма нон стоп, де без перерви виступають популярні співаки або танцюристи. Далі всі слухають промову президента і під бій курантів відкривають шампанське і п’ють, цокаючись келихами.

Не можна сказати, що це дуже рідкісне видовище, адже в кожному місті і навіть країні так роблять. Але ж у кожного все-таки є своя родзинка, як в людині. Якщо ви приїдете в Архангельськ, то не на секунду про це не пошкодуєте.