Новий рік 2016 в Абхазії

Новий рік 2016 в Абхазії

Притчею в цьому світі існує дуже багато, і одна з них свідчить наступні. Коли-то дано, коли бог творив усі народи і давав їм у володіння землі. Проте один народ дуже припізнився, і Богу стало цікаво, чому так. Тоді народ дав йому звичайне пояснення – Ми зустрічали гостей, сказали вони. І посміхнувся Бог і сказав, що за їх гостинність, він віддасть свою Країну душі. Але тільки при одній умові, що цей народ завжди повинен зустрічати там гостей. Цією країною виявилася Абхазія.

Донині місцеві жителі завжди раді гостям і туристам, і зустрічають їх з великою посмішкою і теплим серцем. Абхазія сама по собі дуже маленька, перебуває вона в Північно-західній частині південного схилу Кавказу. Головними святами Абхазії є – Новий рік, різдво, День створення світу і Хрещення Господнє.Всі ці свята відзначають з великим розмахом і не шкодують на це не сил не енергії. Галасливі вечірки, на столі купа їжі і смачне вино, народні гуляння, а дітлахи ходять по сусідах і змінюють вірші на солодощі.

В цей період більшість туристів воліють відправитися в Гагру, Новий Афон, Піцунду і Сухумі. Багато готелів і пансіонат представляють кожен свою програму. Готелі та готелі на території Абхазії дуже багато, так що душа бажає – той і вибирайте.

Напередодні Нового року та інших свят у стандартну програму усіх готелів входить новорічний банкет, на якому грає жива музика, конкурси і подарунки, дискотека, дитячі свята за участю Діда Мороза і його внучки, а також щоденні заходи. Однак не варто засиджуватися в готелі цілими днями, адже завжди є культурна туристична програма.

Ви можете побачити озеро Ріца, яке вважається самим високогірним озером світу, подивитися на дивовижний колір знаменитого Блакитного озера, поспостерігати за красою Нового Афіна, відвідати гарячі джерела, подивуватися водоспадами і печерами і, звичайно ж, відвідати фортецю і монастир.

Погода в Абхазії така ж непередбачувана, як і вередлива дитина. Взимку винятків теж не буває. Але варто зазначити, що кінець грудня та початок січня зазвичай має рівну та стійку теплу погоду. Новорічні канікули в Абхазії це те, що потрібно, для того щоб відзначити там рік мавпи. Пориньте в атмосферу абхазького свята, і ви не забудете ніколи в своєму житті. Абхазія-це місто курорт, де можна зустріти нових друзів або навіть свою любов.

Не варто переживати з-за мови, адже в Абхазії добре всі говорять російською, тим більше що там офіційна валюта це російський рубль. Тому вам не доведеться бігати по обмінників і міняти валюту, при цьому втрачаючи відсотки.