Новий рік 2016 у Великому Устюзі

Новий рік 2016 у Великому Устюзі

Багато чули про Великому Устюзі. Адже взимку це місце перетворюється в казку, діти знайдуть тут купу подарунків і самого великого Діда Мороза. Як ви встигли помітити, то назва міста дуже цікаве і своєрідне. Вперше назва цього міста з’явилося в 13 столітті.

В цей час ростово-суздальські князі осіли зі своїм народом гирлі річки Південь. Ось звідси і сама назва. Даний місто дуже древній і зберігає багато таємниць і повір’їв. Тут куди не глянь скрізь старовинні будинки, пам’ятки і дуже красива природа. Хочеться відмітити декілька найбільш дивних місць:

  • соборне дворище. Можна сказати, що це душа міста. Тут зібралися унікальні об’єкти старовини, такі як собор Успіння Пресвятої Богородиці, церква Олексія, собор Святого Прокопія Праведного та інші;
  • церква вознесіння господнього на торгу. Ця церква була побудована з каменю в 17 столітті. По праву, її вважають найкрасивішою у Великому Устюзі;
  • пам’ятник лаптю. Це дуже унікальна пам’ятка містечка. Багато туристів весь час приходять сюди, щоб оцінити цей твір, а також сюди приходять подружжя, які хочуть відзначити «Лапотную» весілля. Про всі плюси і визначні пам’ятки містечка коротко і не розкажеш, тому треба просто їхати і самому все дивитися.

Звичайно ж, ваше чадо буде, безумовно, раді провести свої новорічні свята поруч з Дідусем Морозом і поводити з ним хороводи. Крім головного персонажа є ще й онучка Снігуронька і багато лісових персонажів. Як кажуть Великий Устюг – батьківщина Діда Мороза. Це теж саме, що Фінляндія батьківщина Санти. Тільки їхати набагато ближче.

Ви можете замовити новорічні тури в це місто без проблем, але тільки необхідно все робити заздалегідь, адже квитки розкуповуються дуже швидко. Екскурсійні тури теж планують заздалегідь, тому що в переддень Різдва або Нового року може не виявитися вільних місць.

Нічне життя Устюга різноманітна. Тут безліч клубів і дискотек, всі відкриті ночами і вітають нових відвідувачів. Тільки от на саме свято, як і скрізь, необхідно бронювати столики замовляти меню. Готелі та пансіонати, готелі і бунгало, вже давно чекають вас.

Любителі активного відпочинку можуть покататися на гірськолижному курорті, куди ж без нього. Тут можна взяти в оренду лижі, сноуборд, санки, ковзани та іншу атрибутику. Інструктори допоможуть вам правильно стати на ноги і поїхати. Траси є не тільки для новачків, але вже і для самих професіоналів. Загалом, забав тут дуже багато.