Новий рік 2016 на турбазі в Самарі

Новий рік 2016 на турбазі в Самарі

Самарські турбази вже щосили готуються до Нового року 2016. звичайно ж, варто очікувати. Що ціни трохи зросли з того року, але не на багато. Зазвичай підвищення становить від 5 до 10 відсотків. Наприклад, зростає ціна і новорічного банкету, але все залежить від того, наскільки затребувана сама турбаза. У кожних базах – різноманітний відпочинок. Адже не можна ж робити одні і ті ж програми скрізь.

Дітям дуже сподобається насолоджуватися природою, бігати по лісах, ліпити сніговиків і грати в сніжки. Але нехай будуть готові до того, що зустрінуться з Дідом Морозом і його онукою. Адже для діточок теж передбачені аниматорские програми. Путівку варто замовляти заздалегідь, адже іноді саме у вашу улюблену базу, може не вистачити місць.

База відпочинку «Червоні вітрила»

Популярна база відпочинку «Алые паруса». Тут пропонується два варіанти – з банкетом і без нього. Відпочивати з 31 грудня по 2 січня. Сюди входить триразове харчування, проживання в юртах або кімнатах.

«Ціолковський»

Ще одна знаменита база відпочинку це «Ціолковський». Сюди входить і велика розважальна програма для дорослих, дітей та підлітків. Проживати можна у двохмісних і одномісних номерах. Вартість варіюється від 6 тис. до 12 тис. рублів. У вартість входить: харчування, проживання, розважальні заходи, якщо дитині менше трьох років, то його селять з батьками без доплати. Також треба обов’язково придбати святковий банкет на вибір. Або взяти бюджетний варіант, або трохи дорожче. Запам’ятайте, у вас завжди є вибір.

«Орбіта»

Заміський комплекс vip класу називається «Орбіта». Тут турбаза пропонує туристам розміститися з усіма зручностями або вибрати котеджі. Відпочинок триватиме з 31 грудня по 3 січня і коштує близько 10 тис. рублів. Новорічна програма варто 5600 рублів.

Турбаза «Маяк»

Турбаза «Маяк» порадує вас святковою програмою з 31 грудня по 2 січня. Чотиримісний фінський будиночок обійдеться вам від 30 тис. рублів. Сюди входить розважальна програма, харчування, проживання, бенкет з феєрверками і похмільний сніданок 1 січня. Якщо ви захочете, то можете скористатися сауною, лазнею з купанням в ополонці, покататися на снігоходах, лижах або ковзанах.

«Стрижень»

«Стрижень» — база відпочинку, яка пропонує програму з новим роком вартістю 13000 рублів на людину. І протягом трьох днів ви зможете веселитися на повну котушку, кататися на сноубордах, взяти участь у бенкеті та подивитися яскравий салют. Для дітей передбачена анімація.

База «Верхній бор»

Заїжджаєте 31 грудня, а виїжджаєте 2 січня. За ці кілька днів ви вирушите на новорічну дискотеку, поїсте святковий сніданок 1 січня. Також у вашому розпорядженні будуть санки, сноуборди, снігоходи і лижі. Будиночки з усіма зручностями, є чотиримісний бунгало і окрема квартира. Шоу-програми і танці кожного вечора підійдуть виключно для активних молодих людей.