Новий Renault Duster 2016 року

Новий Renault Duster 2016 року

Як не крути, але навіть давно звикли якісні речі ми міняємо на більш нові, і не тільки тому, що ми хочемо чогось нового, але і тому, що світ не стоїть на місці. Компанія Renault не виняток, і так само, як і інші автомобільні компанії упевнено рухається вперед, створюючи все нові і якісні автомобілі. Ось і початок 2016 року очікує нас новими моделями від бренду.

Наприклад, новий Renault Duster. Хоча для Росії це не зовсім нова модель, тому деякий час ці автомобілі їздять по наших дорогах. І тим ні менш майбутня модель, це не одне і те ж. У чому буде різниця? Є кілька моментів, яким ми виділимо час. Отже, Перше, це його форма. Нагадаємо, що у цієї моделі довжина кузова має 4,31 м., у нового авто вона збільшиться на 19 див.

Здається небагато, але в реальності, що це дає? Навіть якщо в звичайному кінотеатрі, де між рядами всього 30 див. під час сеансу не пройти, і надбавка в 19см. зробить величезну справу. В цьому випадку ці 19 див. в значній мірі збільшують простір у салоні. За рахунок цього в салоні поміститься ще два додаткових місця, які впевнено встановляться в багажному відсіку, таким чином, дана модель вмістить 7 пасажирів. Ось тобі і 19 див. до Речі кажучи, це не означає, що тепер місця буде мало і ноги не куди буде поставити, і високих друзів не запросиш в авто на пікнік.

Просторо буде і в новому салоні. З іншого боку, це вплине і на ціну автомобіля, приблизно на 800 Євро він буде дорожче, але воно того варто. Більш того, трохи змінилася архітектура, тому як так звана «візок» переходить на з ВО на МО, що зменшить вагу автомобіля.

У зовнішньому дизайні зазначимо, що змінилася форма бампера, фар і трохи видозміниться багажне відділення. Все інше в дизайні не зміниться. Попереду залишаються МакФерсон, ззаду торсіонні балки, так і моделі по начинці будуть відрізнятися в залежності від фінансових можливостей. До речі кажучи, кузов на новому Renault буде більш жорстким і міцним.

Ну а якщо порівнювати його з іншими «родичами», то перше, що кидається в очі, це схожість нового автомобіля з моделлю Sandero, у якого вже більш сучасний вигляд, який вже полюбився нашому покупцеві. Якщо поглянути всередину, то відразу видно, що силові агрегати отримали турбований дизельний двигун, обсяг якого має 1,6 літра, а це дає потужність в 130 конячок.

Є звичайно і бензинові мотори, у яких так само потужність досягає до 130 кінських сил. Ну а чого очікують автолюбителі? В основному дві речі, це шумоізоляція, і модернізація першої передачі, яка на сьогоднішній день дуже коротке. В цілому модель дуже вдало вписується в наші дороги, і сподіваємося, що в них буде комфортно.