Новий Hyundai ix35 2015-2016 року

Новий Hyundai ix35 2015 2016 року

Як відомо, південнокорейський виробник автомобілів, останній раз займався відновленням своїх автомобілів ще два роки тому, і треба згадати, що той автомобіль виконати свої завдання повністю. Складається враження, що Hyundai вміє дивувати, але чи вийде у нього в цей раз зробити ще щось подібне, або навіть краще? Все тільки в очікуванні.

І ось, стало відомо, що нас чекає новий Hyundai ix35 2015-2016 року. На деяких автомобільних ринках ця модель носить ім’я Tucson, хоча за паспортом вона все ж іменується як ix35. З чим це пов’язано? Є багато версій, і зовнішні подібності, і внутрішнє наповнення, і просто чиясь примха, це не важливо, та й не це головне.

Головне в тому, чим же збирається нас здивувати Hyundai? Перше, що необхідно підкреслити те, що конкурентів у цієї моделі буде досить багато. Hyundai ix35 2015-2016 року потрапляє у вільне плавання, де самому потрібно буде довести свою спроможність, важливість і переконати покупця в тому, що і Hyundai ix35 2015-2016 року має право на хороше, гідне життя.

Чому так вийшло? У рішенні про створення цієї моделі інженери, збирачі врахували багато деталей, але залишився головний принцип того, що протоптанный шлях має результат, у нових моделей цей шлях тільки будується. Це великий ризик і він не завжди виправданий, тим більше, що сьогодні ми живемо в досить непростий час. Отже, Hyundai ix35 2015-2016 року виходить на сцену і демонструє те, що вміє і має. Та що це?

А ми маємо наступне. Перше, що кидається в очі, це сучасний дизайн, який дозволить впевнено влитися в російські дорогі і навіть виділитися на тлі інших своєю витонченістю. Низький уклін Петеру Шрайеру, який розробляв дизайн. Цікаво і те, що додавши трохи строгих ліній і чітких граней, і автомобіль знайшов агресію, динамічність і трохи спортивність. Оптика на автомобілі села трохи глибше, а радіаторна решітка перекочувала з відомого Genesis 2015.

Довжина цього кросовера досягає 4,475 м. Але ось тут є один цікавий факт. Висота автомобіля, порівняно з попередниками стала нижче, але зате по ширині вона стала більше, а це значить, що вона стала трохи просторіше в салоні. Те, що довжина збільшилася і додалася ширина, дозволило ще на 50 літрів збільшити багажне відділення.

Що вміємо? А що може зробити дизельний двигун з об’ємом 1,7 літра і з 133-180 конячками? Або що може зробити атмосферний двигун, який встановлений на інших збірках цього автомобіля? Обидва ці мотора дуже економічні, і належною мірою потужні. Висновок один, Hyundai ix35 2015-2016 року здатний на багато що.