Новий Форд Куга 2015-2016 року (Ford Kuga)

Новий Форд Куга 2015 2016 року (Ford Kuga)

Kuga, досить таки відомий бренд, бо йому вже 7 років. За цей час він кілька разів дорослішав, знаходив велику впевненість. І сьогодні він популярний у всьому світі, хоча не скрізь під ім’ям Kuga. Наприклад, в Європі цей кросовер відомий як Ford Escape. Ось і настав час для чергової модернізації, після якої дана модель стане ще краще. Які ж зміни ми побачимо тепер?

Зовнішній вигляд. Впадає в очі більш масивний бампер, який складається з трьох основних сегментів. При погляді на ніс автомобіля здається, що він трохи квадратний. Але це його родзинка і треба визнати не погано вийшло. Із зовнішнього дизайну варто виділити ще диски.

У базовій комплектації йдуть диски з 17 радіусом, але це не межа, тому як вільно можна поставити і 19. Задня частина автомобіля звертає нашу увагу на багажне відділення. Тут конструктори дуже постаралися, і в результаті ми отримали досить просторий відсік. Возити можна все що завгодно, і, напевно, навіть меблі. Стандартний обсяг складе 450 к.

До речі, встановлена автоматика на задню, 5-ту двері дозволяє автоматично відкривати її. У салоні є кілька змін і доповнень. Наприклад, кермо. Він повинен бути зручним і функціональним. Саме цього думки і дотримувалися майстри цього авто. Вона містить у собі деякі функціональні кнопки, що керують звуком, склом, і при необхідності навіть кріслами.

Панель приладів має два колодязі, в яких вдало занурений спідометр і тахометр. У темний час доби вони відсвічують синім кольором, що дозволяє бачити все чітко і просто красиво. Дисплей панелі керування так само поставлений один з кращих. Що він показує? Багато чого, в тому числі і карти доріг з системою навігації. Відмінна шумо-і звукоізоляція.

Технічні параметри цього автомобіля. В основному комплектуються ці салони двома типу дизельного мотора, у яких обсяг становить до 2 літрів, ось тільки потужність різна в кожного, у однієї моделі 150 конячок, в іншої аналогічної вже 182. 6-ступінчаста коробка передач. Звичайно, на деяких моделях встановлюється автомат, але до бакової версії все ж належить класичне управління.

У Росії цей автомобіль буде коштувати 1,3 мільйона рублів. Це нормальна ціна, особливо з огляду на кризу останнім часом.