Новий 2017 рік якої тварини за гороскопом – рік кого за східним календарем

Новий 2017 рік якої тварини за гороскопом – рік кого за східним календаремПустуха Мавпа недавно вступила в свої права, а багато хто вже цікавляться – Новий 2017 рік якої тварини за гороскопом? Цикл східного календаря являє собою зміну одного за іншим дванадцяти тварин. У цьому хороводі за мавпою слід півень. Але не все так просто. Схід, як відомо, справа тонка, тому кожен символ року символізує ще й одну з п’яти стихій: вода, вогонь, метал, дерево або землю. Місце Вогненної Мавпи займе теж Вогненний (Червоний) Півень.

Для чого ж заздалегідь знати, якого тваринного буде 2017 рік за східним календарем? Кожен символ має сильні і слабкі сторони, особливості поведінки. Тому вважається, що деякі справи краще швидше завершити під заступництвом Мавпи, а інші, навпаки, призупинити до приходу Півня. Адже якщо цей рік проходить під знаком непостійності, веселощів, подорожей і сюрпризів, то в наступному на перший план вийдуть працьовитість, завзятість, тверезий і обдуманий підхід до будь-якої справи. В цілому про те, чого чекати від майбутніх 12 місяців, можна судити по рисам, властивим людям, народженим в період того або іншого символу. Так чим же примітний півень, чиє заступництво настане 28 січня?

Згідно зі Східним календарем, кожній з стихій властиві свої риси. Земляний Півень – інтелектуал, відмінно управляється з фінансами, Дерев’яний – успішний підприємець, Водяний – балагур, Металевий – простий трудівник. Що ж стосується Вогняного Півня, 2017 рік кого наближається, то він обдарований достоїнствами сповна. Цей символ наділений якостями сильної, вольової особистості. Прямолінійний, але при цьому чутливий. Прагне домінувати, але уважний до потреб оточуючих. Упевнений у собі, але тане від похвали і обожнює бути в центрі уваги. Сміливо йде на ризик, коли в цьому є необхідність. Однією лише чарівною посмішкою здатний повести людей за собою.

Працює на благо сім’ї

Яскравий і привабливий, безстрашний і успішний, Півень свято вірить, що його оточує тільки найкраще. Це стосується і людей, і речей і подій. Цей представник гороскопу зразковий сім’янин, турботливий чоловік і батько. Він прагне зробити життя своїх близьких краще і комфортніше. Для цього Півень невтомно працює з раннього ранку і до пізнього вечора, по цеглинці вибудовуючи добробут свого клану. Причому він встигає не тільки контролювати справи всередині курника, але і планувати й робити щось глобальне.

Однак, при всіх позитивних якостях і дотриманні інтересів сім’ї Півень дуже велелюбний. Часто це не дає йому зберігати вірність одній жінці. За певних обставин він може навіть піти на створення другої, паралельної осередку суспільства.

Природжений лідер

Півень працьовитий і невтомний. Він досягає вершин у багатьох сферах, будь-яку справу йому по плечу. З представників цього знака виходять успішні керівники і організатори, талановиті педагоги. Однак, стихія вогню робить свій вплив на характер. Червоний Півень, як правило, владний і непримиренний. Він яскравий приклад тих, про кого кажуть, що вони мають дві думки: її і неправильну. Але якщо він вірить, що чинить правильно, то піде до кінця і доб’ється бажаного незважаючи ні на що. Після чого милостиво дозволить пишатися і захоплюватися його силою і наполегливістю. Жорстко відстоює свої інтереси, тому не варто вступати з ним у конфлікт. Підсумок такого протистояння заздалегідь відомий. Але завоювавши його довіру, можна придбати вірного друга і соратника.

Дванадцять тварин, помножені на п’ять стихій, складають повний цикл Східного календаря. Саме для тих Півнів, які народжені в 1957-му і стоять на порозі свого 60–річчя, рік буде особливо вдалим, навіть тріумфальним. Іншим доведеться докласти чимало сил. 2017-й мине під впливом Марса, що символізує діяльність і міць. Для досягнення успіху потрібно більше працювати і менше говорити, наполегливо йти до своєї мети, не розмінюючись на дрібниці. Півень обов’язково це оцінить.

Вегетаріанський стіл і червоні одягу

Ще однією причиною, по якій цікаві з’ясовують, Новий 2017 рік якої тварини за гороскопом – це бажання заздалегідь підготувати вбрання і продумати святкове меню.

Оскільки стихією стане вогонь, то і кольору в гардеробі і оздобленні новорічного столу потрібно вибирати відповідні: помаранчевий, жовтий, червоний. Туалет повинен бути бездоганним, як гладке блискуче пір’я півня. Ця птиця любить блиск і розкіш, тому сміливо можна надягати всі золоті прикраси, які є в будинку, а плаття прикрасити паєтками, блискітками або стразами. А ось хижих котячих принтів в одязі та аксесуарах краще уникати. Півень не дружить з цим сімейством, тому не варто накликати на себе гнів символу року.

Що стосується страв, то найбільше підійдуть прості страви. Овочеві салати, легкі закуски, зерновий хліб. Мінімум жирної їжі і химерною сервірування. Півень – прихильник рослинного живлення, тому найкращим варіантом стане вегетаріанський стіл. Якщо ж немає сил відмовитися від м’яса, це ні в якому разі не повинна бути курятина.

2017 рік рекомендується зустріти в оточенні членів сім’ї. Якщо і запрошувати когось зі сторони, нехай це будуть надійні люди, що заслужили довіру. Атмосфера свята повинна бути спокійної і комфортної. Заряд позитивних емоцій, отриманий від домочадців в новорічну ніч, підтримає протягом усього року. Від виїздів з галасливими компаніями краще утриматися хоча б пару днів.

До нових вершин

Весь рік Вогняного Півня буде ознаменований звершеннями. Це час перемог, зростання добробуту, просування по кар’єрних сходах. Емоції слід тримати під контролем, адже вони здатні засліпити і змусити прийняти поспішне рішення. Про таємниці і інтриги краще забути. Тільки чесність, відкритість і природне чарівність допоможуть досягти будь-якої мети.