Новий 2017 рік в Єкатеринбурзі

Новий 2017 рік в ЄкатеринбурзіЩо входить в п’ятірку найбільших міст Росії, Єкатеринбург – це перлина Уралу, його адміністративний, культурний і освітній центр. Крім цього, тут можна вловити відчуття, ніби знаходишся не в Росії, а в якомусь європейському місті. Чому? Все просто: вулиці чисті і доглянуті.

У цьому містечку багато всього. Що б не було цінне для людини, він обов’язково знайде для себе як не можна краще підходяще місце для того, щоб зустріти Новий 2017 рік в Єкатеринбурзі. А якщо їхати в ЕКБ (як його скорочено називають) на Новий рік 2017 на кілька днів, то ще й краще – буде час оглянути всі визначні пам’ятки, яких тут вистачає на кожному кроці. Майже чотири десятки пам’яток мають національне значення!

У ритмі танцю

Розважальних закладів також дуже багато. Це і першокласні ресторани, і кафе, і нічні клуби. Останні взагалі має в Єкатеринбурзі особливу славу. Напередодні самої чарівної ночі в році в кожному з них розгортаються незвичайні і дуже цікаві шоу-програми, а Дід Мороз зі Снігуронькою не просто ходять по залу і запитують про справи всіх і кожного, вони танцюють, бадьорі і веселі. А якщо ви вирішите замовити Діда Мороза та Снігуроньку до себе додому, дізнайтеся, як їх вибрати на Новий 2017 рік.

Інша перевага нічних клубів полягає в тому, що в новорічну ніч в них виступають знамениті ді-джеї. Крім цього, часто запрошують для виступу балети, проводять різноманітні конкурси, розігрують призи. Загалом, веселощі йде повним ходом, і всього-то треба прийти в один з клубів. Всі інші розваги вже будуть там чекати.

Кухня – головна умова гарного свята

Їжа – це невід’ємна частина життя кожної людини, природна потреба. І хто ж не любить смачно поїсти? Відверто кажучи, ресторанів і всіляких кафе тут теж багато. Кухарі старанно працюють, щоб догодити всім клієнтам. А найприємніше, що коштує це задоволення зовсім недорого.

Вибирати місце громадського харчування для того, щоб Новий 2017 рік в Єкатеринбурзі слід виключно зі своїх особистих переваг. Хто любить стиль і розкіш, щоб інтер’єр буквально кричав про те, як все прекрасно і елегантно. Атмосфера шику в поєднанні з прекрасним вином зробить свято винятковим і незабутнім.

Інші ж люди цінують теплоту і затишок. Камін, м’які крісла і по-домашньому приємна обстановка – все, що їм потрібно. Обравши таке кафе теж можна бути впевненим, що воно (і, зокрема, кухарі, які працюють у ньому) не розчарує.

Не забудьте з’ясувати, що має на новорічному столі в 2016 годучто має на новорічному столі в 2017 році.

І в номері готелю…

Далеко не у кожного в ЕКБ є родич або друг, тому багато хто все ж зупиняються в готелі. І зовсім не можна сказати, що це мінус, можливо навіть навпаки. Так само як і в інших громадських закладах, у готелях готують святкування Нового року на вищому рівні. Розробляють програми, запрошують артистів для розваги гостей, готують смачні закуски і страви. Покуштувавши смакоти і зустрівши Новий 2017 рік в Єкатеринбурзі, можна буде спокійно повернутися в номер, де вже буде чекати м’яка постільна білизна.

Але і це ще не все! Починаючи з 1 січня можна впритул розпочати вивчення цього старовинного міста:

  • відвідати пам’ятки;
  • познайомитися з історією міста в музеях;
  • просто побродити по вуличках;
  • знайти чудовий магазин і накупити всім подарунків.

На завершення рекомендуємо роздрукувати календар на 2016 рік з святами і вихідними. Це допоможе вам своєчасно планувати свій відпочинок і роботу.