Новий 2017 рік в Нижньому Новгороді

Новий 2017 рік в Нижньому НовгородіТретій по кількості проживаючих у ньому людей місто в Росії (після Москви і Пітера), Нижній Новгород чимось нагадує відважного лицаря, що захищає рідні краї від ворожих сил. Воістину, чудовий у будь-який сезон, він розташувався на берегах двох річок Оки і Волги і спокійно охороняє спокій своїх громадян.

А починалося все як завжди – будівництво міста, в першу чергу, було необхідно для оборони кордону Русі. Різного роду оборонні споруди на його території можна бачити і по сей день, і вони буквально зачаровують, захоплюють своєю міццю.

Незабутня прогулянка

Тут багато чого можна побачити. І приїхавши заздалегідь зустрічати Новий 2017 рік в Нижньому Новгороді, у кожного з’явиться можливість ближче познайомитися з цим містом, вникнути в його історію, відчути його силою духу.

  • Це горбиста місцевість, з якої можна спостерігати злиття двох прекрасних річок.
  • Це мости, переливаються різнокольоровими вогниками.
  • Це старовинні вулички, де, здається, досі зберігся запах минулого життя, далекої і вже такий невловимою.
  • Це, нарешті, прекрасна архітектура, така незвична в буденному житті, і це прекрасні набережні.

Для нудьги час не залишиться зовсім, адже щоб вивчити містечко, знадобиться не один день. Поїздка в Нижній Новгород – це відмінне рішення на Новий рік 2017.

А в новорічну ніч – повний відрив від Землі

Нічні клуби – ось головне місце, де тусовка пройде непристойно весело і запально! На вибір бажаючим зустріти Новий 2017 рік у Нижньому Новгороді є кілька десятків закладів такого типу. При цьому вони всі різні, і у кожного є своя родзинка. Будь-який бажаючий зможе відвідати як стрип-бар, так і арт-кафе, як розкішний ресторан, так і невелику домашню кафешку. Нагадаємо, про зустріч Нового 2017 року в ресторані ми докладно писали в цьому матеріалі.

Клуби користуються популярністю не тільки у молодих людей, але й у тих, хто вирішив продовжити свою молодість, адже вона – всередині кожного. Не варто соромитися їхати в такий заклад, навіть коли вже 3 або 4 рази по 20. Скільки б ні було років людині, він знайде своїх ровесників, з якими зустріне Новий 2017 рік в Нижньому Новгороді по-особливому. Може бути, навіть це буде найкраща зустріч Нового року за всю життя.

Молодь буде мати можливість обзавестися новими друзями, а може навіть знайти свою любов. Іншими словами, зустріч Нового року в клубі буде відмінним варіантом для всіх і кожного.

Зрозуміло, таке свято завжди супроводжують Дід Мороз і Снігуронька. Але їхні костюми і зовнішній вигляд в цілому залежить виключно від того, якого типу бар/клуб буде обраний. Адже не завжди вони бувають в традиційних нарядах. Як вибрати Діда Мороза та Снігуроньку на Новий 2017 рік, ми писали тут.

Але не можна забувати, що переборщити зі спиртним — значить бути выгнанным охороною на вулицю. Ці хлопці слідкують за обстановкою і нікому не дозволять зіпсувати свято мирним людям.

У Новий по-новому – саме так можна охарактеризувати зустріч 2017 в Нижньому. Це буде захоплююча подорож, супроводжуване неповторними моментами, позитивними, яскравими, легкими, незабутніми. Тільки тут, напевно, можна відпочити не тільки тілом, але і душею, вдосталь насолодившись містом в цілому, його архітектурою, кафе, барами, ресторанами, готелями, річками і величезними спорудами. Гучна музика, великий заполоненный людьми танцпол, веселий ді-джей – що ще потрібно тим, хто насолоджується життям? А якщо хтось не любить шуму, його чекають невеликі і дуже милі кафешки. Вибір за кожним!

На завершення рекомендуємо роздрукувати календар 2016 року. Це допоможе вам заздалегідь спланувати свою роботу і відпочинок.