Нові серіали 2016

Нові серіали 2016

У 9181 році була вперше створена картина Сема Реймі – Ходячі мерці. Вона відкрила широку дорогу у світ зомбі. Цей фільм вважають культовим. Так що з тих пір всі намагаються зняти фільми про зомбі, які майже однакові. Але потім створили серіал з однойменною назвою. Картина здобула величезну популярність. Понад 17 мільйонів людей переглянула пілотну серію номер 5 в США. Тепер 6 сезон очікується в 2016 році. Глядачі природно чекають з нетерпінням. Історія розповідає про людей, які намагаються вижити на руїнах розваленої цивілізації. Вони повинні битися проти цілої армії зомбі, які хочуть з’їсти все, що рухається.

Гра престолів

Такий серіал можна поставити на один рівень з Ходячими мерцями. Джордж Мартін пообіцяв, що в 2016 році глядачі побачать продовження. Вже у вересні 2015 року буде випущена перша серія 6 сезону. Залишилося чекати зовсім небагато. Фільм розповідає про престолі королів, які хочуть зайняти всі, хто мешкає в даному королівстві. Йде війна, сестра спить з братом, майже всю родину Ланістерів вбили, Джон Сноу помер. Загалом залишилося зовсім не багато чудових людей. І звичайно ж у всіх тільки одне питання – хто наступний?

Остання людина на Землі

Уявіть, що ви залишилися останньою людиною на Землі. Що ви будете робити? Звичайно ж, в першу чергу будете ходити по вулицях, заглядати по магазинам та іншим закладам. Але врешті-решт вам це все набридне. Хоч ніхто й не заважає, але все одно хочеться компанії, прям як Робінзону Крузо. Філ Міллер одного разу дізнається, що його спіткала така доля. Але після він знаходить ще одного вижив людину – жінку. Тепер у них складаються непрості стосунки. Комедійний постапокаліптичний серіал був продовжений до 2016 року.

Надприродне

У 2016 році цей серіал теж порадує шанувальників. Він вперше побачив світ 2005. Потім зазнав безліч змін. Брати Вінчестери будуть і далі битися з привидами і монстрами, адже тільки вони знають, як перемогти всю нечисть. В 9 сезоні Сем намагався допомогти старшому братові, щоб той позбувся мітки Каїна. В 11 сезоні глядач побачить широкі перспективи. Романические ночі, годинникові бомби, зло і психи – усе це буде у новому сезоні 2016 року. Так що всі з нетерпінням чекають нового випуску. Адже завжди цікаво чекати свій улюблений серіал, і хочеться, щоб він ніколи не закінчувався.