Нові кросовери 2015-2016 року

Нові кросовери 2015 2016 року

У світ сучасних технологій в галузі будови автомобілів помічено, що багато компаній працюють над створенням нових і нових кросоверів. Це зрозуміло, адже цей автомобіль дуже актуальний і практичний. Але, спостерігаючи за тим, які ведуться гонки — деякі зрозуміли, що потрібно займатися чимось іншим і відмовилися від роботи над кросоверами.

Наприклад, компанія Мітсубісі офіційно заявила про те, що припиняє випускати цей тип автомобілів. Але все ж деякі моделі гідні особливої уваги. Наприклад Mazda CX-5 2015 року, Ауді Q7 2015 року, Qoros 3 City SUV 2015 року та багато інших. Ми поговоримо про деякі їх особливості.

Mazda CX-5 2015 року

Цей автомобіль вже деякий час їздить по наших дорогах. Але завжди було те, що заважало. Конструктори вирішили трохи підкоригувати. В самій моделі немає особливих змін, все, як і раніше. Але це тільки зовнішнє думку, щоб зрозуміти суть усіх змін, потрібно побачити все своїми очима. І в якому вигляді перед нами постала Mazda CX-5 2015 року? В принципі особливих змін немає. Розміри ті ж, форма не змінилася.

Єдине, що піддалося змінам, це салон. Додалися деякі функціональні кнопки для зручного управління автомобілем. До речі, все ж зовні була доопрацьована радіаторна решітка. Виглядає цікаво. Трохи інші фари, світлодіодні, і інші дзеркала заднього виду.

У салоні модернізації піддалася приладова панель, тепер вона стала більш офіційною, суворої, але красивою. Додалися знімні вставки, для того, щоб можна було періодично видозмінювати салон.

Ауді Q7 2015 року

Цей позашляховик анонсований як найбезпечніший автомобіль нашого часу. Зібраний він на зовсім іншій платформі, що призвело до зниження ваги. Сталь використовується високоміцна, а значить авто довго прослужить при правильній експлуатації.

Для того, щоб знизити вагу використовувалися такі легкі метали, як алюміній і композитні матеріали. І який підсумок, вага авто приблизно 2 тонни. Зовні автомобіль змінився за рахунок по-іншому проведених ліній. Габарити ті ж, а форма інша.

Тепер цей автомобіль більш строгий, красивий. У салоні він простакуватий, але дуже зручний. Мотори, які тут використовуються самі різні, це і бензиновий і дизельний і навіть електромотор. Ціна на цей автомобіль приблизно 680 тисяч рублів.

Qoros 3 City SUV 2015 року

Це лінія автомобілів, яку розробляють спільно Китай та Ізраїль. Кліренс даного автомобіля 230 мм. Модель вважається суто міським транспортом. Сам по собі симпатичний автомобіль. А в салоні ще цікавіше. Місце водія зручне, функціональне.

Оздоблення салону приємного кольору, але його можна змінювати за своїм розсудом. Силові агрегати даного кара наступні: два різних двигуна з однаковою потужністю, але один атмосферник, а ось інший має систему турбонаддува. Звичайна сьогодні 6-ти ступка. Автомобіль простий і практичний. Вже сьогодні приблизно відома ціна на нього, а саме 24 000 доларів, і до 29 000.