Нові комедії 2016

Нові комедії 2016

Брати Грімсбі

У 2016 році вийде фільм, який розповість про шпигуна. Для нього знаходиться нове завдання найвищого рівня. Тепер герой повинен об’єднатися зі своїм братом, який є футбольним хуліганом. Дуже цікаво, що ж із цього вийде.

Льодовиковий період 5

Звичайно ж, всі ми пам’ятаємо старих героїв цього мультика. І ось творці продовжують нас радувати. У цьому мультфільмі будуть не тільки колишні герої, а з’являться ще й нові, як вороги, так і друзі.

Доктор Стрейндж

Цей фільм розповідає про майстерну хірурга. Колись він був сильно закоханий виключно в свою роботу. Він був егоїстичний і впевненим у собі. Але потім з вини Стефана в автокатастрофі гине його дружина. Вона була ще й вагітна. Тепер доктор втратив сенс життя. Герой вирішує піти на пошуки зцілення тіла і душі. І після цього він на Землі стає одним з наймогутніших магів.

Аве, Цезар

Картина розгортається в 50-х роках минулого століття. Сам сюжет ходить навколо героя по імені Едді Менникс. Цей герой з радістю завжди готовий вирішити любу. Проблему, яка трапилася у голлівудської зірки. Так що хлопець просто нарозхват. Але іноді він забуває про власні проблеми, що змушує його страждати.

Аліса знає, що робити!

Мультфільм і мюзикл в одній особі. Всі пам’ятають дівчинку Алісу, яка подорожувала по галактиці і космосу. На завела дружбу з Громозекой та іншими інопланетними істотами. На цей раз Аліса виявляється далеко в майбутньому. Тут технології досягли своєї епопеї. Але чи вистачить сил у Аліси щоб вижити тут і звикнути, або ж героїня буде всіма способами намагатися повернутися назад у минуле?

Боги Єгипту

Історія фільму розповідає про злодія, який приєднався до міфічного бога в небезпечному пригоді. Тепер ці двоє повинні пройти чималий шлях по пустелі, зустрічаючи ворогів і нових друзів. Головне це залишитися в живих.

Бременські розбійники

Колись давно в одному королівстві жили щасливі люди. У них все було добре. Але потім хитрі шахраї вирішили від імені королеви перекрити джерело чарівного еліксиру. Тепер життя цих людей виявляється в руках благородного Трубін Гуда. Адже без еліксиру все не вижити. У Тробина в свою чергу є компанія відданих і веселих друзів з якими він відправляється в подорож. Тут вони будуть шукати злісних міністрів щоб помститися і врятувати саму принцесу і місто.