Нова Toyota Tacoma 2015-2016 року

Нова Toyota Tacoma 2015 2016 року

В рамках автомобільного форуму, який проходив в Детройті японські виробники автомобілів Тойота представили новинку, яка буквально сколихнула свідомість присутніх. Це було очікувано, тому японці дуже уважно і скрупульозно готувалися до автовиставці.

Але цікаво те, що Toyota Tacoma 2015-2016 року готувалася виключно для одного континенту, а саме Північної Америки. Вже є інформація про те, що дана лінійка автомобілів в продаж надійде в четвертому кварталі цього року, і коштує вона від 21 до 39 тисяч доларів. Чому така велика різниця? Тому що все залежить від комплектації, як всередині салону так і його силової потуги.

Чим же Toyota Tacoma особливий? Чому для нього стільки уваги? По-перше, що хочеться відзначити, так це те, що кузов з рамною конструкцією. І при всьому цьому, рама створювалася з надміцної сталі. Що дає автомобілю право називатися довговічним. Крім того, завдяки саме цьому факту пікап стає ще і вантажопідйомним, а для Америки це необхідність.

В залежності від потреб власника пікап може бути повнопривідним, а може заднім приводом. Але і в тому і в іншому виконанні Тойота залишається потужною і скрізь прохідною. До речі, цікаво і те, що для тих покупців, які живуть ближче до Канаді автомобіль буде продаватися у двох варіантах. Перша модель Double Cab має 4 дверей, а друга Access Cab, має 2 двері. В принципі вся різниця в кабіні. Від того, якою буде кабіна залежить від параметри автомобіля. Але в середньому його показники такі: довжина 5,286 м. Ширина близько 2 метрів. А висота, 1,679 м.

Бачимо, що цей автомобіль не маленький, а значить на багато чого здатний. Особливо його силові агрегати. Що можна сказати про моторі? Ці нові автомобілі комплектуються 4-циліндровим двигуном, у якого 2,7 літра і потужність у 162 конячки. До речі двигун бензиновий. Є комплектація з 3,5 літровим двигуном, потужність якого дорівнює 300 л/с.

І родзинкою даних моторів є те, що двигуні встановлена система комбінованого вприскування палива. Коробка передач природно 6-ступкак, і знову ж, кому як подобається, автомат чи механіка. Зовнішній вигляд моделі не чим особливим не дивує, все досить просто і лаконічно. В принципі розробники і не ставили за мету надавати йому вишуканості в зовнішності, це більше як робоча машина, а не для показу свого статусу і імені, і саме цю трудову функцію вона покликана виконувати.

Але в цілому автомобіль досить гарний і цікавий. Зовнішній дизайн все ж піддався роботі дизайнерів. Тепер салон виглядає більш сучасно. Одна приладова панель чого вартий. Абсолютно нові і зручні крісла з шкіри з підігрівом і регулюванням, все дуже сучасно і зручно. Машина гідна того, щоб їй користуватися.