Нова Нива 4х4 2016 року

У мережі все більше набирає інтригу фото і ціна нової моделі ниви 4х4 2016 року. У зв’язку з цим, уповноважений відділ російського автогіганта “АВТОВАЗ” оприлюднив вельми інтригуючі дані про майбутні зміни Lada 4×4. Причому сам виробник при розробці плану модернізації покладався на відгуки досвідчених власників з тематичного клубу, присвяченого новинці.

Сайт надав готовий структурованої звіт, у якому чітко перелічено 209 пунктів з найбільш затребуваними ідеями авантюристів. Деякі з них дійсно втілилися в життя, що відразу буде помітно на фото нової моделі ниви 2016 року, іншим доведеться пройти через руки талановитих інженерів “АВТОВАЗ”.

Нова Нива 4х4 2016 року

Екстер’єр Lada 4×4

Виходячи з отриманих відомостей від фахівців, задіяних в проекті, протягом 2015-2016 років планується здійснити ряд важливих змін.

Основні зміни ниви нового покоління

В планований період виробник вирішив підготувати новий потік штампів, призначений для зовнішньої частини боковини ниви 2016. Це рішення було викликано потребою в стабілізації зазорів кузовних, і як наслідок, істотно знизяться зусилля для щільного закривання дверей.

Шланги, розташовані в охолодженні, отримають нові пружинні хомути, які здатні забезпечити 100% герметичність системи.

Ступичный вузол піддасться модернізації, в основі якої лежить метод для передньопривідних моделей. Це дозволить скоротити занадто великий осьовий зазор в задіяних підшипниках, до того ж пропаде необхідність в періодичному регулюванні кожні п’ять — десять тис. км.

Нова Нива 4х4 2016 року

П’ятидверна Lada 4х4

П’ятидверна модель ниви 2016 року, фото якої покаже особливі нововведення, не поширюються на інші версії позашляховика, отримає оновлення внутрішньої частини. Мова йде про систему кріплень спеціальних дитячих сидінь підвищеної безпеки від компанії Isofix. Причому друге доповнення так само стосується даної галузі, адже це цілком затребувана опція, що підвищує безпеку процесу гальмування, відома як (ABS).

Нова Нива 4х4 2016 року

Інтер’єр Lada 4х4

Змінити розташування кріплень ременів безпеки нової ниви 2016, додатково замінивши самі ремені, таким чином вдасться избиваться від неприємного шуму і заїдання при використанні.

Обмежувач постане у зовсім нової конструкції, в якій буде передбачено декілька положень, що дозволить налагодити роботу бічних стекол при опущеному положенні.

Двері, розташована на задній частині, отримає нове покриття (лита оббивка), що запобігає брязкіт і пошкодження оббивки.

Нова Нива 4х4 2016 року

Інтер’єр Lada 4х4

Проміжний карданний буде збалансований під мінімізацію вібрацій в трансмісії, що так само торкнеться муфти.

За заявою представників з проекту Lada 4×4, даний перелік є неповним, деякі з майбутніх оновлень поки залишаються в стадії підготовки.

Ціна

Lada 4×4 оснащується бензиновим двигуном об’ємом 1.7 літра і потужністю 83 к. с., який йде в парі тільки з механічною коробкою передач. Ціна моделі варіюється від 405 000 до 426 000 рублів за тридверну модифікацію, 441 500 рублів просять за «п’ятидверку», а версію Urban можна купити за 449 000 рублів.

Читайте також:

» Ціни на автомобілі в 2016 році: прогноз

» Тонування з 1 січня 2016 року: закон

» Чи скасують транспортний податок в 2016 році: останні новини