Нова Лада Ларгус 2016 року

Нова Лада Ларгус 2016 року

АвтоВАЗ не стоїть на місці, а робить рішучі кроки вперед до досконалості, і добре те, що багато чого виходить. Ось і зараз цей автомобільний гігант повідомив про те, яка доля чекає концепт-кара X-Ray. У свій час саме ця модель викликала багато розмов і наробила чимало галасу навколо автомобіля та його можливостей.

Ларгус 2016 року це якраз нова версія X – Ray, в її особливому оформленні. Цей універсал на ринку з’явиться тільки в наступному році. Але вже сьогодні про нього говорять відкрито, обговорюючи його силові здібності, його дизайн, його майбутнє. Що ж нас чекає?

Перше, що хочеться підкреслити, що це його зовнішній вигляд, який кардинально зміниться. Хоча загальні риси залишаться, певних деталей доведеться пройти повну модернізацію або заміну. Так, наприклад, радіаторна решітка стане інший, фари модернізують і переведуть на світлодіодні лампи. Зовнішність авто так і залишиться кросовером. А президент Автовазу офіційно заявив, що ця лінійка Ларгуса триватиме до 2023 року.

Так, велике в нього майбутнє. Які ще будуть зміни в дизайні поки не ясно. У салоні зміни відбудуться в приладовій панелі, додадуться додаткові дефлектори для підтримки клімату в салоні. Акустика докорінно зміниться, й саме розташування динаміків, і сам принцип звуку, обіцяють, щось особливе. До речі крісла будуть ще більш зручними, і деякі салони будуть в шкірі включаючи приладову панель.

Є сенс також підкреслити той факт, що спочатку розробниками було передбачено можливість комплектації навігаційної системи. Це означає, що для дисплея 7 дюймів є місце. Безпека так само передбачена, і крім ременів безпеки є ще подушка. Технічна частина автомобіля виглядає наступним чином.

Багато особливості мотора залишаться колишніми. З нового ми побачимо мотор від Renault. Потужність цього силового агрегату становить 105 кінських сил. Мотор має 4 циліндри, і 1,4 літра його обсяг. Це самий потужний двигун, який можна встановити на Ларгус.

В принципі це єдине, що посилить автомобіль. Коробка передач залишається колишньою. Ціна на ці автомобілі варіюється від 370 000 рублів і вище. Все залежить від комплектації і від мотора, який нам приємніше всього використовувати.