Нова Infiniti QX70 2016 року

Нова Infiniti QX70 2016 року

Що нас чекає від концерну Infinity в цьому році? Поки що тільки припущення. Бо як автовиробник намагається всіляко приховати інформацію про свої новинки. Але все ж відомо те, що компанія готує Infinity QX70 2016, авто, яке буде справжнім сюрпризом. Щоб це зрозуміти, варто зануритися трохи в історію.

Справа в тому, що на перший погляд Infinity QX70 це щось понад нове, але в реальності, це доопрацювання відомого нам Infinity FX. Чому таке сталося. Так от приблизно два роки тому за якихось міркувань, але виробник прийняв серйозне рішення поміняти всі назви автомобілів, які вони випускають. Це зміна торкнулася абсолютно всіх моделей, і, таким чином, відома FX перетворилася в QX70.

Одна з причин, по якій було прийнято рішення поміняти всі назви, це в навігації за моделями. Розроблена схема, за якою можна легко зрозуміти з якої серії автомобіль, і сто він представляє, але це версія, і, до речі кажучи, досить логічна.

Наприклад, кабріолети, седани, купе мають серію «Q». Кросовери «QX». З цифрами то ж все просто. Виявляється, тепер цифра покаже місце даної моделі так званої ієрархії. Хоча раніше цифра вказувала на мотор, точніше його обсяг. Тепер ми розуміємо про яку модель мова йде, правда? Новинка в лінійці кросовера від інфініті. Це серйозний автомобіль, вище якого на сьогодні QX80. Говорячи про зовнішньому дизайні даної моделі так і хочеться сказати: «ВАУ».

Реально дизайнери постаралися. Звичайно, це не абсолютно новий дизайн, і багато деталей кузова взяти з попереднього авто, але в новому є свої особливі тонкощі. Спочатку дизайнери прагнули до того, щоб додати автомобілю спортивності і в той же час розкіш. Нова модель оснащена електричним приводом для задньої двері. Вона тепер і відкривається і закривається.

Диски. 18-дюймові диски з міцного легкого сплаву. По дизайну навіть диски викликають захват. У салоні автолюбителів чекає щось не звичне. У салоні USB-порти, Bluetooth, аудіосистема, навігація з останніми картами, сенсорне керування автомобілем. Навіть для безпеки виділено особливу увагу.

Тут встановлена антиблокувальна система, яка дуже виручає при різного ступеня зіткнень. Відеокамера заднього виду, з виводом на вбудований монітор, і можливістю записувати все на dvr. Все красиво.

Яким буде двигун не зрозуміло, все покрито пеленою, але є версія, що поки це буде той же силовий агрегат, що і раніше. Але з новинок в технічній системі є 7 ступінчаста коробка передач, тобто похвалитися може далеко не кожна модель. Швидше за все ціна на дане авто буде становити вище 45000 доларів. Але воно того варто.