Нова Ауді А4 (2015-2016) — фото, ціна, характеристики Audi A4 B9 в новому кузові

Нова Ауді А4 (2015 2016) — фото, ціна, характеристики Audi A4 B9 в новому кузові

Черговий німецький красень. Кажучи так, ми, звичайно ж маємо ті єдині кільця, на які кожен чоловік погодиться не замислюючись, так, це Ауді. Причому не просто Ауді, а Audi A4 в кузові B9. Вже тільки це свідчить про те, що нас чекає щось неймовірно цікаве. Саме про цю ми зараз і поговоримо.

Отже, почнемо з того, що Audi A4 2016 B9 – это5-е покоління седана D-класу. В принципі, презентація цієї моделі вже відбулася, і сталося це 29 червня нинішнього року, а офіційна прем’єра ще попереду і пройде вона в Німеччині, зокрема у Франкфурті у вересні.

Що мож6но сказати про дизайн цього нового Audi A4 2016? По суті, змін в інтер’єрі не багато, а деякі їх навіть не помітили і зовсім. Хоча по кузову ми бачимо, що з’явилася нова головна оптика, у якої, до речі кажучи, гострі грані, відмінні лінзи, і світло спрямований так, щоб реально висвітлювати трасу в нічний час, а не попереду їде на зустріч іншого автомобіля. Так, що оптика побудована на «відмінно».

Особливу увагу виділено і радіаторних гратах. Тут вона дещо інша, і здається, що цей невеликий штрих змінив загальне уявлення про даному автомобілі, вже багато говорять про те, що це відмінне рішення, яке себе повністю виправдовує. Бампера так само трохи переоформлені.

До речі кажучи, в салоні встановлена дещо інша приладова панель, на якій крім тих приладів, які звично влилися в життя Ауді, з’явилися нові, які нададуть як для водія, так і для пасажира більше корисної інформації. Природно сенсорне управління. З технічної сторони можна так само виділити кілька цікавих особливостей. Приміром, за рахунок того, що цей автомобіль отримав платформу MLB його вага на 120 кг знизився. Тепер у цього автомобіля і спереду і ззаду є п’ятиважельна підвіска.

Крім того, за додаткову плату можна внести деякі корективи до кузова, і встановити амортизатори, які в одному випадку зменшити дорожній просвіт до 10 мм, а в іншому випадку до 23 мм. Силові агрегати так само зазнали деяких змін, тут представлений двигун 1,4 літра його обсягу. Потужність двигуна 150 конячок, що приваблює. Є версія, у якій встановлено двигун 2 літри об’єму, і ось у нього як раз таки потужність зростає практично до 200 кінських сил.

Так, ця модель дорожче, але вона того варта. Ціна на цей автомобіль поки що ймовірна, тому що остаточне рішення буде прийнято пізніше, і завісити вона буде від різних обставин, природно комплектації, і регіону. Отже, попередньо вона буде коштувати близько 25000 доларів, але це поки що лише припущення.