Навала 2016 учасники, розклад

Навала 2016 учасники, розклад

Якщо ви бачите афішу зі словом Навала, то це не те, про що ви подумали. Немає ніякого навали мух, щурів або маніяків. Це всього лише назву найбільшого фестивалю в СНД, який проходить під відкритим небом. Фестиваль присвячений мультиформатной вітчизняній музиці. Фестиваль проходить щороку в Тверській області. Стартував він у 1999 році і триває донині.

Організатор фестивалю — це московська радіостанція ” Наше радіо і компанія Ц. А. Т. на кожному фестивалі присутній від 4 тисяч осіб і більше. Звичайно ж, адже виступаючих гуртів дуже багато і шанувальників набереться досить велика цифра. На самому першому відкритті концерту виступали такі гурти як Іван купала, океан Ельзи, Лінда, Бі-2 та Zdob si Zdub. На другий день естафету взяли групи: дельфін, Смислові галюцинації, Михей і Джуманджі і Земфіра. Загалом одна суцільна класика російського року.

Далі масштаби зростають. Груп стає все більше, в один день може виступати близько 10 груп. Людей теж не зменшується. Приходить від 100 тисяч любителів концертів. Тільки уявіть собі ці масштаби. Можна навіть влаштовувати музичну революцію. Адже люди з усього світу їдуть сюди і насолоджуються довгоочікуваним відпочинком. У 2007 році фестиваль проходив у Казахстані. Тут вже додалася велика та мала сцена. Груп можна нарахувати близько 30 і все це за три дні.

А ось в 2007 році фестиваль чомусь скасували. Хоча планували проводити його в місті Киржач. Але ось група ентузіастів, незважаючи на те, що організатори відмінили концерт, вирішили зробити свій захід. Вони розбили в цьому ж місці великий наметовий табір і назвали його Поминки Навали. Цей захід став легендою і що найцікавіше, було дуже багато глядачів. Останній раз фестиваль проводили в Тверській області. Були такі знаменитості как6 Найк Борзов, Анімація, Сурганова і Оркестр, Нічні Снайпери та інші.

Що буде в 2016 році варто тільки здогадуватися, адже поки організатори тримають все у великій таємниці. Звичайно ж, не обійдеться без пива, музики і інших розваг. Запросити можуть кого завгодно, адже рок ніколи не помре. Найімовірніше буде Бі-2, океан Ельзи та інші ветерани фестивалю. Адже глядачі їм завжди раді.