Наступний 2016 рік оголошено в Росії роком Греції

Наступаючий 2016 за гороскопом буде Роком вогненної мавпи, і не тільки гороскоп, визначає, за яким курсом має йти наступаючому році.

Теми для розвитку на 2016 рік у світі

Наступний 2016 рік оголошено в Росії роком Греції

Так щороку традиційно великі міжнародні організації та уряди країн позначають саму тему для розвитку на майбутній рік. Так, наприклад, ООН наступаючий 2016 назвала Роком зернобобових культур. Європа 2016 рік назвала Роком боротьби з жіночим насильством. Німеччина планує 2016 рік зробити Роком Мексики, а в Мексиці Роком Німеччини. Литва ж 2016 рік оголосить Роком бібліотек, орнаментируя це тим, що зменшується інтерес до літератури. У Римі наступаючий рік буде Роком милосердя.

Тема 2016 року в Росії

Винятком не стала і Росія. Відомо, що планується широкомасштабна програма. Так і уряд Росії оголошує тему на майбутній період. 2016 рік у Росії оголошено роком Греції. А в Греції 2016 названий роком Росії. Передбачається провести ряд заходів, які повинні зміцнити економічні та культурні зв’язки двох держав. Ряд заходів буде проходити спільно в таких сферах як спорт, наука, мистецтва. Також передбачається обмін молоді з обох сторін, тому введені спільні заходи в області культурної спадщини.

Наступний 2016 рік оголошено в Росії роком Греції

У 2016 році з 19 березня по 25 березня в Москві відбудеться тиждень Грецької культури, пов’язана з 10-річчям створення Грецького культурного центру та дня революції 1981 року. Також відбудуться численні концерти, виставки, лекції та дегустація грецьких закусок і вин.

Додаткові пропозиції

Також існує ще кілька пропозицій про те, роком якої теми наступаючий 2016 буде. Одне з таких пропозицій було запропоновано від Міністерства природи, щоб наступний 2016 рік оголошено в Росії роком заповідників і приурочити його до сторіччя створення першого в історії Баргузинського заповідника, який знаходиться на Байкалі вже століття. Глава відомства став ініціатором поширення інформації, що необхідно більш ретельно охороняти природу. А також про те, що необхідно більше інформувати населення про природу, охорони унікальних зон біосфери.

Наступний 2016 рік оголошено в Росії роком Греції

Іншим варіантом є пропозиція про те, щоб наступний 2016 можна зробити Роком культури та освіти. Щоб підвищити російськомовну культуру, її значущість, а також цінності російської писемності. Це покликане розвинути і зміцнити гуманітарні зв’язки і активізувати академічну активність на всій території СНД. У школярів будуть проводитися інтелектуальні естафети, в бібліотеках проводитимуться заходи з ознайомлення з новинками вітчизняної, так і зарубіжної літератури.

Інші теми 2016 року в Росії

А ще 2016 рік приурочений до 20-річчя партнерства Росії і країнами АСЕАН, і покликаний почати партнерські відносини в економії, політики, науки, культури і технологій. Така домовленість була укладена на щорічній нараді міністерств Росія – АСЕАН.

У 2016 також повинні бути вибори в Державну Думу.

Наступаючий 2016 ще планується назвати роком туризму між Росією і Туреччиною, у зв’язку з великим інтересом до турецьким курортам російських громадян. Це рішення було прийнято в 2014 і підписано обома міністрами. А також доброти і волонтера. Волонтери пропонували звернути увагу на волонтерські групи, а не на організації, які мають державну підтримку.

Наступний 2016 рік оголошено в Росії роком Греції

Одним з озвучених пропозицій виходив від благодійників і вчених, було найменувати 2016 рік в честь Карамзіна. Так як 2016 рік є для нього ювілейним.

2016 рік в регіонах

Кожен регіон Росії також вибирає, під якою важливою темою буде проходити наступний рік. Так Тульська область, оголошує 2016 рік Роком підприємництва, що має привернути суспільство до проблем малого бізнесу. Ульяновська область буде проводити в 2016 Рік працівника охорони здоров’я. У Ставропольському краї буде проводитися Рік кадрового потенціалу. Особливу увагу буде до робочих і сільськогосподарських спеціальностей. У Вологді буде проводитися рік здоров’я. У Татарстані 2016 рік буде оголошено Роком водоохоронних зон Ками і Волги. В Башкортостані 2016 рік буде Роком праці.

Щоб підтримати грецьку культури можна навчитися танцювати національний танець Сіртакі або вивчити декілька слів на грецькій мові.


Резюме:
2016 рік оголошено в Росії роком Греції.
У 2016 році в Росії пройдуть вибори в Державну Думу.
2016 рік — приурочений у нашій країні розвитку туризму між Росією і Туреччиною.

  • Наступний 2016 рік оголошено в Росії роком ГреціїВітання на новий рік 2016
  • Наступний 2016 рік оголошено в Росії роком ГреціїПривітання з різдвом христовим в 2016 році
  • Розкажіть про нас друзям: