Наскільки виростуть нові тарифи ЖКГ в 2016 році в Росії для населення

Наскільки виростуть нові тарифи ЖКГ в 2016 році в Росії для населення

Наскільки зростуть тарифи ЖКГ в 2016 році в Росії

ЖКГ – з цим словом буває пов’язано дуже багато проблем. Вся справа в тому, що не платити за зручності можна, а керуючі компанії стрімко збирають з громадян все більше грошей. Незважаючи на те, що підвищення цін на такі блага цивілізації, як вода, світло, газ і теплоенергія має відбуватися не частіше разу в рік, кожна людина щомісяця боїться взяти в руки платіжку і побачити суму в півтора чи два рази більше від минулого місяця. Всіх зараз хвилюють нові тарифи ЖКГ в 2016 році в Росії для населення. Будь підвищення нам чекати?

Відразу скажемо, що підвищення тарифів ЖКГ в 2016 році, безумовно, відбудеться. Це пов’язано із зростанням інфляції в 2016 році в Росії.

Варто відзначити, що держава не дуже-то радий такому повороту подій. Для влади ціни та їх регулярне підвищення є непопулярними заходами. Постійні скарги громадян змушують відповідні вищестоящі інстанції проводити масові перевірки з метою з’ясування причин зростання тарифів ЖКГ. Тільки от перевірки проводяться – а толку немає.

Ми пережили 1 липня, день, коли стали відомі нові ціни. Якщо раніше, до 2012 року індексація тарифів вироблялася 1 січня, то потім його було вирішено перенести на середину року. Багато хто помітив, що підвищення досить відчутно – 7-9%. Але ось, скоро 2016, а нас знову чекають нові тарифи!

Підвищення тарифів ЖКГ в 2016 році в Росії

Міністерство економічного розвитку вже підготувався до настання 2016 краще, ніж хто-небудь інший. Відомо, що вартість газу, світла, води і теплоенергії зросте ще на стільки ж – то є від 7% до 9%. Найбільше подорожчає вода, трохи менше – тепло і газ.

Невідомо поки тільки про нові тарифи для великих промислових підприємств і компаній, інакше кажучи, для оптовиків. Однак деякі кажуть, що і для них підвищення цін буде відчутним. Але наскільки зростуть тарифи ЖКГ в 2016 році в Росії для підприємств поки точно невідомо, так як вони ще не встановлені.

Здається, що 7-9% – це не так багато, але якщо врахувати, що сума буде зростати щорічно (або навіть по два рази в рік), а підвищуватися зарплати, мабуть, не збираються, то скоро громадяни Росії більшу частину свого заробітку будуть віддавати за оплату ЖКГ. Але все одно хочеться вірити, що держава все-таки не залишить регулярне проведення перевірок, а тарифи ЖКГ зростати не будуть більше, ніж на обіцяні 7-9%, або в один прекрасний день почнуть знижуватися.

На завершення рекомендуємо звернути увагу на прогноз курсу долара на 2016 рік в Росії. Завдяки цій інформації читач зможе вирішити, в якій валюті зберігати заощадження в 2016 році.