Нас чекають численні магнітні бурі у березні 2016 року Розклад

Давайте подивимося правді в очі. Незважаючи на те, що ми живемо у вік інформаційних технологій, наша залежність від природи не стала менше. Навіть навпаки. Особливо сильно ми відчуваємо це в період активності магнітних бур. Їх причиною є спалахи на сонці в областях темних плям. Під час цих спалахів в космос потрапляють частинки плазми. При їх досягненні атмосфери Землі на ній починаються геомагнітні коливання.

Що робити в дні магнітних бур?

Дуже поширена думка, що під час сильної активності магнітних бур у всіх людей різко погіршується самопочуття і робота імунної системи. Це правда. Але насправді лише 10% населення Землі по-справжньому страждає від надмірної сонячної активності. Більшість же можуть навіть не відчути будь-яких змін або відчути їх, тільки коли сильно перетрудяться або захворіють.
Також велике значення відіграє ваше сьогоднішні стан здоров’я. Якщо у вас є якісь хронічні захворювання, то в цей період вони можуть загостритися. Навіть якщо ви не є метеозалежним, вам буде корисно дізнатися, як побороти погане самопочуття в цей період.

Нас чекають численні магнітні бурі у березні 2016 року Розклад
Фахівці рекомендують на цей час відмовитися від вживання шкідливої їжі і алкоголю. Їжте тільки здорову їжу невеликими порціями. Пийте якомога більше рідини. Особливо чистої води. При цьому не варто вживати каву, енергетики та інші міцні і підбадьорливі напої.
В такі дні віддавайте перевагу натуральним напоїв: чаїв, компотів, трав’яних сумішей, цикорію. Якщо ви схильні до частих перепадів артеріального тиску, вам допоможуть трав’яні настої: пустирника, валеріана і шавлії. Крім цього, вашим добрим другом в період активності магнітних бур стане ароматерапія: масла лаванди, лимона і апельсина допоможуть подолати втому і зарядять позитивом на весь день.

Нас чекають численні магнітні бурі у березні 2016 року Розклад
Як можна більше рухайтеся і дихайте свіжим повітрям. Однак, пам’ятайте, якщо ви гіпертонік, то перед виходом на холод вам необхідно на пару хвилин затриматися в під’їзді. Оскільки вашому організму потрібен час для адаптації до холоду. Обов’язково займайтеся спортом, але ніяких важких фізичних навантажень. Немає часу на фітнес, біг або плавання? Прогуляйтеся по парку або займіться гімнастикою. Особливо це стосується гіпотоніків. Ви повинні кожне ранок починається з зарядки для активізації кровообігу.

Нас чекають численні магнітні бурі у березні 2016 року Розклад
Бережіть нервову систему. Уникайте сварок і конфліктів. Не читайте сумні книги і дивіться фільми жахів, бойовики і кримінальні новини. При різких перепадах настрою пропийте звіробій. Він є хорошим антидепресантом. Проте, фахівці не рекомендують його вживати гіпертонікам.

Нас чекають численні магнітні бурі у березні 2016 року Розклад
Пропийте курс вітамінів, а також збільшити вживання: бананів, баклажанів, капусти, картоплі, абрикосів, сухофруктів, шпинату горіхів, гречаної каші, риби, кефіру та сиру. У період активності магнітних бур приймайте їжу в один і той же час. І ні в якому разі не їжте на ходу.
Відмовтеся від хутряної та синтетичного одягу. Вона накопичує статичну електрику. У період активності магнітних бур краще лягати спати раніше і в один і той же час.
І найголовніше слідкуйте за прогнозом магнітних бур. Адже тоді ви зможете вчасно попередити нездужання. Профілактичні заходи потрібно приймати принаймні за день.

Магнітні бурі у березні.

Березень 2016 року обіцяє бути багатим на магнітні бурі. У цьому місяці обурення магнітосфери Землі будуть відчуватися:
9.03 — з 4.00 до 7.00
13.03 — з 18.00 до 21.00
16.03 — з 2.00 до 6.00
19.03 — з 16.00 до 19.00
21.03 — з 9.00 до 11.00
22.03 — з 21.00 до 23.00
28.03 — з 2.00 до 6.00
29.03 — з 15.00 до 17.00
Як співала Аліса Фрейндліх:
У природи немає поганої погоди, кожна погода благодать…
Так, нехай ваше життя буде сповнене чудес і щастя за будь-якої погоди.


Резюме:
Березень багатий на магнітні бурі. Вони очікуються 9, 13, 16, 19, 21, 22, 28 і 29 числа.
В такі дні рекомендована легка фізичне навантаження, ванни, піші прогулянки і медитація.
Розклад магнітних бур на квітень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: