Найпотужніший смартфон 2016

Найпотужніший смартфон 2016

Всі смартфони, які з року в рік випускаються на ринку техніки, стають все більш «розумними» і потужними. Кількість споживачів такого товару постійно збільшується, тому і з’являється необхідність вдосконалення техніки. Причому, тут йде мова про здорової конкуренції, коли кожен з виробників намагається запровадити новинку від себе, покладаючись на бум популярності.

Основними параметрами, які говорять про потужності пристрою, є пропускна здатність каналів, а також збільшення кількості опцій, які користувач може випробувати. Зрозуміло, не варто забувати про поліпшення процесорів, збільшенні кількості ядер, на яких вони працюють, збільшення обсягу оперативної та фізичної пам’яті, що також є показником продуктивності смартфона.

За звання одного з найбільш потужних смартфонів 2016–го року сміливо зможе поборотися який би ви думали смартфон? Як не дивно, це модель Meizu MX4 від китайського виробника. Так-так. Якщо раніше можна було чути відгуки про те, що Китай абсолютно не конкурентний у гонці за кращі смартфони, то сьогодні цей стереотип розвіяний. Взяти навіть у приклад марку Ленів. Все більше і більше покупців віддають перевагу смартфонам Самсунг, Еппл та іншим Ленів, оскільки він включає в себе ті ж характеристики, іноді навіть може запропонувати кращі, але за прийнятну ціну без переплат за бренд тощо.

Незважаючи на габаритність смартфона, рука швидко адаптується до його формі. Корпус його – алюмінієвий. Акумулятор 3100 маг. Передбачена камера на 20,7 МП зі спалахом з двох відтінків, фронтальна камера на 2 МП. Фотокамери супроводжуються прекрасним багатофункціональним софтом. Діагональ екрану – 5,36 дюйма.

Процесор, на якому працює смартфон – восьмиядерний MediaTek MT6595 з двома групами ядер – 4 на частоті 2,2 ГГц, інші 4 – 1,7 ГГц. Графічний процесор складається з 4 ядер з частотою 600 МГц. Робота процесора добре відрегульована і спланована завдяки архітектурі ARM big.LITTLE.

Зважаючи на це, кожна з програм, яка запускається на смартфоні, отримує в розпорядження то кількість ядер, що необхідно для її нормальної роботи. Тобто, при запуску програми процесор «маслает» не на повну потужність, а настільки, наскільки потрібно, завдяки чому економиться заряд акумулятора. Плюс до всього, ядра різних частот можуть взаємодіяти між собою, тобто, створюється баланс продуктивності та енергоефективності його роботи.