Найкращі комедії рейтинг 2016

Найкращі комедії рейтинг 2016

Для тих, хто обожнює від душі посміятися, пропонується вивчити рейтинг на кращі комедії 2016 року. Ці фільми точно позбавлять вас від нудьги і піднімуть в кілька разів ваше застояне від сірих буднів настрій. Отже, 5 найсмішніших фільмів, які призначені для того, щоб їх подивилися у веселій компанії друзів.

Перше місце займає стрічка «Мачо і ботан». Назва говорить сама за себе. У фільмі мова піде про двох поліцейських, яким доручено виконати складне завдання, пов’язане з розумінням справи про торгівлю наркотиками серед студентів. Для цього вони повинні проникнути в студентське життя. Тут-то і починають відбуватися різні випадки, які змусять вас посміхнутися і засміятися.

Друге місце присуджується кінофільму «Кінець світу-2015 або апокаліпсис по-голлівудськи». Головні ролі у фільмі грають досить відомі люди в Голлівуді – актори і актриси, які показують на знімальному майданчику самих себе. Головний герой приїздить на свято новосілля до свого кращого друга на ім’я Сет, і вони влаштовують супер-вечірку, куди запрошується дуже багато зіркових персон. На тлі загальних веселощів і гульні починається землетрус і тут вже всім не до випивки і жартів…

Третю позицію посідає комедія «Ми – Миллеры». Призначена для перегляду в колі друзів. По-справжньому легкий фільм, про спритного хлопця, дуже хоче заробити і планує це зробити не зовсім законним шляхом…

Четверте місце дістається кінокомедія «Сусіди. На стежці війни». Всім вдавалося хоч раз в житті стикатися з не зовсім адекватними людьми. Часто бувало й так, що ворогами і непримиренними «неадекватами» як раз були сусіди. Про цій вічній боротьбі і загальним невдоволенням один одним як раз це кіно, яке має в собі прихований підтекст. Подивіться його, і ви на багато речей поглянете по-іншому.

П’яту сходинку цього рейтингу замикає стрічка з інтригуючою назвою «домашнє відео». Як ви вже зрозуміли, у фільмі мова йде про пікантні речі, що відбуваються за зачиненими дверима подружньої пари. Джей і його дружина Енні з метою урізноманітнити своє особисте інтимне життя, зважуються на відчайдушний і дуже гарячий крок – зняти домашнє відео характеру «18 плюс». І все було б здорово, ніч зблизила їх і внесла особливу родзинку їх відносинам, але було одне «але» — фільм, який вони зняли якимось «дивним чином» опинився на очах у батьків і співробітників по роботі….